Вопрос и ответы на него

Чи потрібно після закінчення навчання відпрацьовувати 3 роки за направленням?

Тетяна
Доброго дня. Син вчиться на 5 курсі (бюджет). Паралельно працює за спеціальністю (програмна інженерія) - працевлаштувався самостійно.
Чи повинен він після закінчення навчання звільнятися і відпрацьовувати 3 роки за направленням ? В двохсторонній угоді про підготовку фахівців з вищою освітою між університетом і ним прописано, що студент зобов"язується прибути за місцев направлення (у державному секторі народного господарства) і відрацювати не менше 3 років.

DOCENT
Згадана угода, укладена на виконання п.4
"Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням",
затвердженого Постановою КМУ N 992 від 22 серпня 1996 р.

Укладені угоди треба виконувати.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!