Вопрос и ответы на него

Чи можна провчившись рік на бюджеті у ВНЗ перепоступити знову на бюджет?

Anastasia Ivasenko
Чи можна провчившись рік на бюджеті 2014-2015 забрати документи з ВНЗ та перепоступити в інший,знову на державне 2015-2016?

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Андрій Андрійчук
Це право ще дійсне? Я бачив проект обговорення нового закону, де цього права вже нема

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!