Вопрос и ответы на него

Навчаюсь на 1 курсі на бюджеті, чи можна відчислитись і перепоступити на бюджет знову?

MKL
Навчаюсь на 1 курсі на бюджеті чи можна відчислитись і перепоступити на бюджет знову?

DOCENT
Це питання регулюється статтею 4 Закону України "Про вищу освіту"
За змістом цієї статті закону немає права ЗДОБУВАТИ безоплатно вищу освіту вдруге.

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

MKL
тобто ні? але ж того року можна було і знаю таких людей

DOCENT
Якщо Ви знаєте "таких людей" і, що "того року можна було", то чим викликано Ваше запитання?

Для Вашої інформації:
Дані про те де і коли навчалася особа-власник атестату і з яких джерел фінансувалося навчання зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (після її створення та наповнення).

В цьому році МОН попередило ректорів про можливу відповідальність.
Адже саме вони (ректори) підписують накази про зарахування.

Генпрокуратура України розпочала перевірку фактів та обставин повторного зарахування на навчання за держзамовленням.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!