Вопрос и ответы на него

Чи можуть працювати студенти денної форми навчання?

Андрей Гром
Чи можуть право працювати студенти денної форми навчання, за державним замовленням на іншому підприємстві не державної форми власності в період навчання, дипломного проектування, при відсутності пар. коли все офіційно з трудовою книжкою.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, можуть у вільний від навчання час.

DOCENT
Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

3) трудову діяльність у позанавчальний час;

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!