Osvita.ua Вопросы Высшее образование Як поселитися у гуртожиток?
Вопрос и ответы на него

Як поселитися у гуртожиток?

Аня Беднарчук
Доброго дня, я з Луганська, поступила в цьому році до університету на 1й курс у Полтаву. Всі розуміють тяжку ситуацію на сході країни, до дому ми виїхати не в змозі. Батьки тимчасово безробітні. В мене з"явилася проблема з поселенням до гуртожитку, в університеті кажуть що заселяють тільки пільговиків, а такої пільги, як "біженці" немає... Допоможіть, що робити. Дякую наперед за відповідь

DOCENT
Заборонити подати заяву з проханням надати гуртожиток Вам ніхто не може.

Будуть відмовлятись приймати, надсилайте поштою з повідомленням про вручення.

До заяви додайте документи, що підтверджували складне матеріальне становище Вашої родини: довідку щодо матері з біржі праці, довідку про стан здоров'я сестри і таке інше.

Згідно Закону, поселення в гуртожиток має відбуватися за погодженням з органами студентського самоврядування.

Стаття 38. Студентське самоврядування
3.

За погодженням з органом студентського самоврядування у вищому навчальному закладі приймається рішення про:

поселення осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі, в гуртожиток і виселення з гуртожитку;

затвердження рішень з питань студентських містечок та гуртожитків для проживання осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі.

В новому законі це стаття 40.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!