Вопрос и ответы на него

Чи можлива друга вища освіта за державний кошт?

Олечка Кравченко
Я навчаюсь на контракті, і хочу здобути другу вищу освіту за іншою спеціальністю! Що мені необхідно для вступу на другу вищу освіту? І чи можливо отримати другу вищу освіту за кошти державного бюджету?

DOCENT
Новий закон це дозволяє.

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Олечка Кравченко
Де можна дізнатись, чи дійсно є державний бюджет у Вузах на другу вищу освіту?

DOCENT
Текст Закону, як джерело інформації Вас не задовольняє?

Вилен (МОДЕРАТОР)
На другу вищу освіту бюджету, як правило, немає. Але якщо ви навчаєтесь на контракті за ОКР бакалавр, то можете повторно на бакалавра поступити на бюджет.

Stud.2014
А сели в одном у том же ВУЗе получить специалиста,а по окончании пойти на магистра одной и той же специальности. И там и там бюджет возможен?

Вилен (МОДЕРАТОР)
В этом году это невозможно, думаю, что и в дальнейшем будет невозможно, т.к. специалист приравнен к магистру, но лучше не гадать, а дождаться правил приема на сл. год.

Валентина Дідик
Я закінчила фінансово-економічний факультет. Хотіла б працювати вчителем. на яку спеціальність слід вступати щоб це здійснилося? і наякий курс зможу потрапити?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!