Вопрос и ответы на него

Чи можливе навання на стаціонарі в 2-х ВНЗ?

Oleksandr
Чому в Умовах вступу є "окрім двох денних", якщо в законодавстві немає заборони на навчання на двох денних формах в різних ВНЗ, якщо в одному з них я буду навчатися за контрактом?
Чи можуть листи, рекомендації, умови вступу порушувати законодавство та конституційні права?

Александр Присяжнюк
Примітка: У випадку, коли вступник бажає отримувати паралельно вищу освіту на двох напрямах (спеціальностях), то оригінали документів повинні знаходитись у НЗ, де освіта здобувається за державним замовленням. До навчального закладу, де він буде навчатися за кошти фізичних (юридичних) осіб потрібно обов’язково подати завірені копії, з довідкою про місцезнаходження оригіналу.

Oleksandr
Це справедливо для різних форм навчання. А Умови вступу забороняють одночасне навчання на 2-х денних формах, що суперечить законодавству.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Зверніться до МОН, я згоден з вами, але студент повинен відвідувати заняття, а одночасне навчання на двох стаціонарах це унеможливлює.

Oleksandr
Насправді є ВНЗ, де навчання на певних факультетах з 14 години, тому студенти інших факультетів навчаються на двох денних формах на 2-х факультетах і успішно отримують 2 дипломи. Але зараз в ЄДЕБО внесено обмеження за роз'ясненням МОН, і виходить, що порушуючи Конституцію, Закон про освіту та Закон про вищу освіту, це обмеження не дасть можливості зарахувати студента іншого ВНЗ в цю Вступну Кампанію. Раніше без такого технічного обмеження таких проблем у студентів не було, єдине, що мав контролювати ВНЗ, це навчання лише на одному стаціонарі за кошт державного бюджету.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua