Вопрос и ответы на него

Чи можливий перехід із техікуму до ВНЗ після 2-го курсу?

Ivan Solyanik
У мене будуть усі необхідні документи для вступу в ВНЗ після 11 класу, але я навчаюсь у технікумі на другому курсі на базі 9 класів. Чи потрібні будуть мені якісь інші документи для вступу у ВНЗ, крім зазначених у правилах прийому для випускників 11-х класів? І можливо це взагалі? Навчаюсь на денній формі на бюджеті, вступити хочу також на денну на бюджет. І як після вступу бути з технікумом - писати заяву про відрахування?

DOCENT
Для вступу до ВНЗ Вам знадобиться паспорт, атестат, додаток до нього сертифікат(и) ЗНО, приписне свідоцтво, медична довідка за формою 086-о.

Щоб отримати оригінал атестату Вам необхідно відрахуватися із технікуму.
Якщо Вам ще не виповнилося 18 років, заяву про відрахування мають подати Ваші батьки.
Крім того, в цьому році призов на військову службу не традиційно в квітні-травні, а в травні-липні. Тобто під час вступної кампанії. Якщо немає 18 - то немає і проблем, якщо ж є - то можуть призвати.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Вам необхідно взяти оригінал атестату з додатком під розписку, а потім після вступу до ВНЗ вже відрахуватися. Не варто прислухатися до тих, хто радить отримати оригінал атестату шляхом відрахування з технікуму, адже ви можете і не поступити до омріяного ВНЗ на бюджет і втратете бюджетне місце в технікумі.

DOCENT
Щоб потрапити до наказу про зарахування на навчання за держзамовленням у ВНЗ іншого способу, як відрахуватися з коледжу не існує.

Прийняти участь у конкурсі можна і без оригіналів документів, якщо подати заяву на вступ до ВНЗ в електронній формі.


Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

1. Вступники подають заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу (далі – заява) в паперовій або в електронній формі.

10. Заява в електронній формі подається шляхом заповнення вступником електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua