Вопрос и ответы на него

Що робити: не віддають додаток до диплома?

Anna Vaskevich
Чи має право університет не віддавати додаток до диплома магістра, який навчався за бюджетні кошти, аргументуючи це тим, що необхідно спочатку подати у відділ працевлаштування довідку з місця роботи? якщо студент не працевлаштований, то відділ працевлаштування не підписує обхідний лист, відповідно додаток до диплома забрати не можливо. чи законно це?

DOCENT
Звичайно ж ні.

До Міністерства освіти і науки України у 2014 році продовжують надходити численні звернення громадських організацій, випускників вищих навчальних закладів, їх батьків та органів студентського самоврядування щодо примусового зобов’язання випускників, які навчалися за кошти державного бюджету, надавати до вищих навчальних закладів довідки про працевлаштування. Затримка видачі дипломів стала основним методом тиску на випускників з боку адміністрацій вищих навчальних закладів. Результатом цього тиску є надання випускниками недостовірних даних про власне працевлаштування.

Міністерство застерігає щодо неприпустимості таких дій з боку адміністрацій вищих навчальних закладів. Водночас, звертаємо увагу керівників вищих навчальних закладів на негайне припинення практики застосування заходів адміністративного тиску на випускників.

Anna Vaskevich
Дякую за відповідь)

Anna Vaskevich
В мене виникло ще одне питання:на відомчі внз поширюються загальні правила?

DOCENT
Звичайно ж так.
Це стосується Вашого законного права на вищу освіту.
Приналежність ВНЗ немає значення.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua