Osvita.ua Вопросы Высшее образование Як правильно перевестись із одного ВНЗ України до іншого?
Вопрос и ответы на него

Як правильно перевестись із одного ВНЗ України до іншого?

Наталья Солоп
я сейчас заканчиваю второй курс, и если буду переводиться сейчас, то на третий курс уже. а мне интересно, могу ли я перевестись сейчас в другой университет, только не на третий курс, а начать заново второй курс?

DOCENT
Стаття 45. Закон України "Про вищу освіту"
4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть бути переведені з:
одного вищого навчального закладу до іншого вищого навчального закладу;

Порядок переведення осіб

1. Переведення студентів з одного вищого закладу освіти до іншого незалежно від форми навчання, напряму підготовки фахівців з вищою освітою, пеціальності здійснюється за згодою ректорів обох вищих закладів освіти.

10. Студент, який бажає перевестись до іншого закладу освіти, подає на ім'я ректора вищого закладу освіти, в якому він навчається, заяву про переведення і одержавши його письмову згоду, звертається з цією заявою до ректора того
вищого закладу освіти, до якого він бажає перевестись.

11. При позитивному розгляді заяви і за умови ліквідації академічної різниці ректор вищого закладу освіти видає наказ, згідно з яким студент допускається до занять

Як Вам ректор погодить так і буде

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!