Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи потрібен обхідний лист студенту?
Вопрос и ответы на него

Чи потрібен обхідний лист студенту?

Виталий Заец
Чи провомірною є вимога ВНЗ, наявність обхідного листа (лист з відмітками про відсутність заборгованості студента перед бібліотекою, гуртожитком, зняттю з реєстрації у війскоматі тощо) для того щоб мати змогу скласти державні випускні іспити після 4-ого року навчання та отриманні диплома бакалавра?

DOCENT
Дивна вимога.

Якщо Державні іспити Ви ще не склали, то ще маєте їх складати.
А якщо так, то Ви ще студент.
А отже маєте право користуватися гуртожитком, бібліотекою, та ще багато чого іншого.

Стаття 54. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах
1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

безкоштовне користування у вищих навчальних закладах бібліотеками, інформаційними фондами, послугами навчальних, наукових, медичних та інших підрозділів вищого навчального закладу;

2. Студенти вищих навчальних закладів, які навчаються за денною формою навчання, мають право на забезпечення гуртожитком

І також маєте стояти на військовому обліку за місцем перебування.
У військкомату немає підстав знімати Вас з обліку поки Ви ще студент.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!