Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна після першого курсу перевестись в інший університет і на інший факультет?
Вопрос и ответы на него

Чи можна після першого курсу перевестись в інший університет і на інший факультет?

Олічка Гасюк
Я дуже хочу перевестись, на другу спеціальність в інший університет? Сьогодні знайома сказала, що таке не можливо зробити. Це правда скажіть, будь ласка? чи мені прийдеться заново поступати на перший курс?

DOCENT
Така можливість передбачена Законом "Про вищу освіту"

Стаття 45. Відрахування, переривання навчання, поновлення
і переведення осіб, які навчаються у вищих
навчальних закладах
4. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть
бути переведені з:

одного вищого навчального закладу до іншого вищого
навчального закладу;

одного напряму підготовки на інший напрям підготовки в межах
однієї галузі знань;

однієї спеціальності на іншу спеціальність в межах одного
напряму підготовки.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!