Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи є студенти державної форми навчання тими, що навчаються за державним замовленням?
Вопрос и ответы на него

Чи є студенти державної форми навчання тими, що навчаються за державним замовленням?

Ольга Овчинникова Гордун
Чи є студенти державної форми навчання тими, що навчаються за державним замовленням?Якщо не була укладенна типова угода з навчальнім закладом після вступу..

DOCENT
Форми навчання у вищих навчальних закладах визначені статтею 42 Закону України "Про Вищу Освіту" :денна (очна); вечірня; заочна, дистанційна; екстернатна.

А те про що пишете Ви, це джерело фінансування.
Як що Ви не укладали з ВНЗ контракту, згідно з яким брали на себе зобов'язання оплати вартості навчання, то Ви навчались за держзамовленням.

Крім того подивіться статтю 56 Закону
Працевлаштування випускників вищих навчальних закладів

DOCENT
Відсутність угоди про працевлаштування - звільняє Вас від необхідності відробляти 3 роки за направленням.
І ні в якому разі не накладає на Вас обмежень на отримання диплому про вишу освіту.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!