Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна після відрахування з одного ВНЗ поновитися в іншому на ту саму спеціальність?
Вопрос и ответы на него

Чи можна після відрахування з одного ВНЗ поновитися в іншому на ту саму спеціальність?

Гость
Добрий день! Чи можна після відрахування з одного ВНЗ за власним бажанням поновитися в іншому через деякий час на ту саму спеціальність?

DOCENT
Почати навчання знову Ви звичайно зможете.
Щодо поновлення читайте відповідне положення п.16-21.
На перший курс поновлення заборонено.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!