Вопрос и ответы на него

Чи повинен викладач технікуму обов'язково складати конспект лекцій?

Валентина Ирклий(Половинчук)
Чи повинен викладач технікуму обов'язково складати коспект лекцій з дисципліни, яку він викладає, при 100% забезпеченні студентів якісними підручниками?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, потрібно, інакше для чого взагалі потрібен викладач, якщо студенти забезпечені якісними підручниками.

Валентина Ирклий(Половинчук)
Конспект лекцій - це необхідний методичний посібник для студента, складений викладачем за допомогою багатьох джерел знань у разі відсутності або недосконалості базового підручника, рекомендованого навчальною програмою. Якщо такий підручник існує, навіщо його дублювати конпектом лекцій, який фактично є його скорченою версією?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Лектор, якому доручено читати курс лекцій, зобов'язаний перед початком відповідного семестру подати на кафедру (предметну або циклову комісію) складений ним конспект лекцій (авторський підручник, навчальний посібник), контрольні завдання для проведення підсумкового контролю, передбаченого навчальним планом і програмою для даної навчальної дисципліни.

Валентина Ирклий(Половинчук)
Дякую за роз'яснення! Але згідно нормативів підготовки фахівців рівень молодшого спеціаліста не передбачає науково-педагогічних працівників з науковими ступенями та вченими званнями, які забезпечують викладання лекційних годин з дискиплін різних циклів. Відміни у розподілі педагогічного навантаження та системі оплати праці у технікумах порівняно з ВНЗ 3-4 рівнів частіше за все предбачають, що один викладач читає лекції, проводить семінари, лабораторні та практичні заняття тощо. До того ще потрібно складати плани проведення кожного заняття. Тобто, елементи вищої і середньої школи... У "Інструкції про організацію навчального процесу ВНЗ" немає достатньї чіткості з багатьох питань, шо стосуються нашого рівня.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах поширюється на ВСІ ВНЗ, а технікум теж відноситься до ВНЗ. Ви запитали про конспекти лекцій, а тепер переходите до інших питань... Ніхто не забороняє кандидатам та докторам наук працювати в технікумах. Але інструкції необхідно виконувати.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua