Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна повторно поступити на бюджет?
Вопрос и ответы на него

Чи можна повторно поступити на бюджет?

Mike
Якщо у січні мене відрахують з ВНЗ з формулюванням "академічна заборгованість", то чи маю я право влітку 2014 вступати до іншого універу знову НА БЮДЖЕТ, і взагалі які наслідки це може мати в майбутньому?!

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься в статті 4 Закону України "Про вищу освіту".
Вас не мають права, і не зможуть, зарахувати на безкоштовне навчання більше ніж один раз на життя для певного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Павло Костюк
Я в минулому році забрав документи за власним бажанням, заново здав ЗНО, і поступив на бюджет в інший вуз. В першому також навчався на бюджеті (3 курси). Зараз навчаюсь на бюджеті, отримую стипендію. Але це було минулого року, та я не думаю що закони докорінно помінялись.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!