Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна повторно поступити на бюджет?
Вопрос и ответы на него

Чи можна повторно поступити на бюджет?

hayli
Цього року вступила на перший курс, бюджет. Деякі обставини та проблеми змушують забрати документи з ВУЗу і знову вступити на перший курс, у 2014 році, в інший ВУЗ. Чи маю я право у наступному році навчатися за кошти бюджету? ( звісно на конкурсній основі, разом з іншими вступниками), або ж тепер тільки контракт? Дякую.

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься в абзаці другому статті 4 Закону України "Про вищу освіту".

hayli
Так, я читала цей закон. Я не зрвсім розумі вираз "здобуває вперше". Мається на увазі, що людина вже колись була зарахована на бюджет, чи якщо саме на даний момент вона є учнем ВУЗу?

DOCENT
Якщо Вас зарахували на безоплатне навчання хоча б раз, то Ви вже своїм правом "здобувати безкоштовно" скористалися. Якщо Ви вирішили знехтувати цим правом - це Ваш вільний вибір. Ви і тільки Ви несете відповідальність за таке рішення.
На разі технічно не можливо зарахувати особу в друге на навчання за кошти платників податків, оскільки всі накази про зарахування повинні бути підготовлені через ЄДЕБО.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!