Вопрос и ответы на него

Можно ли учиться в двух разных учебных заведениях на бюджете?

Марина Малинина
Можно ли учиться в 2х разных учебных заведениях на бюджете?

Марина Малинина
Учась в ВУЗе поступить в техникум.на дневное отделение

DOCENT
Навряд, що Ви зможете виконувати навчальний план в двох ВНЗ, якщо будете навчатись за денною формою навчання в них обох. Якщо ж в одному ВНЗ Ви навчаєтесь за денною формою, то за заочною формою Ви можете навчатись і в інших. В інші ВНЗ Вам необхідно буде надати копії документів про освіту (атестат сертифікати ЗНО ) та довідку з ВНЗ, де Ви на стаціонарі, про те що у них оригінали.

DOCENT
Це питання регулюється пунктом 5 Розділу ХVIII Умов Прийому.
5. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання.

При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у...

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua