Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна отримати (аспіранту-заочнику) другу вищу освіту безкоштовно?
Вопрос и ответы на него

Чи можна отримати (аспіранту-заочнику) другу вищу освіту безкоштовно?

Oksana Pylypyshyna
Згідно з Умовами прийому до ВНЗ у 2014 році , цитую розділ ІІІ, п. 7, абзац 2:

"Вищі навчальні заклади мають право приймати на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра за іншим напрямом підготовки (спеціальністю) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу."

Отже, можна мені пробувати вступати на бюджет? (Якщо я аспірант-заочник).

Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, здобувши вищу освіту ви можете навчатись лише на контракті, хоча якщо даних про вас немає в единій бізі з питань освіти по можете спробувати, здавши ЗНО і поступивши на І курс.

Фраза "у межах вакантних місць ліцензованого обсягу" не є тотожною фразі "в межах бюджету" :)

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!