Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи має право відрахований за неуспішність студент на повторний вступ на бюджетне навчання до ВНЗ?
Вопрос и ответы на него

Чи має право відрахований за неуспішність студент на повторний вступ на бюджетне навчання до ВНЗ?

Маруся
Якщо студента відраховують з бюджетної форми навчання через неуспішність, чи має він право на наступний рік знову вступити на цей факультет на бюджет на загальних умовах вступу?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так.

DOCENT
Хотілося б при такій відповіді мати посилання. На моє запитання такого ж типу шановний модератор Вілен чомусь не надав відповіді. Хоча, абзац четвертий статті 53 Конституції України фактично гарантує таке право: " Громадяни мають право безоплатно здобути вищу освіту в державних і комунальних навчальних закладах на конкурсній основі."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!