Вопрос и ответы на него

Як перевестися з одного вузу до іншого?

alexandr7717
Доброго дня. Мене цікавить чи можливе переведення мого державного місця з одного вузу в інший на одну спеціальність. Тобто якщо я навчаюсь у Львівській Політехніці на програмній інженерії, чи можу я перевестись у НАУ на програмну інженерію зі своїм державним місцем на наступний семестр або рік(по сімейним обставинам). Дякую.

aladdin85
Кількість бюджетних місць для кожного напряму у кожному ВНЗ визначає МОН.
З особистого досвіду можу сказати, що коли мова йшла про переведення з денної форми на заочну зі збереженням бюджетного місця, необхідно було погодження з МОН (до такого погодження навчання було платним). У Вас аналогічна ситуація, тільки змінюється не форма навчання, а ВНЗ. Адже Ви фактично пропонуєте забрати одне бюджетне місце, виділене для Львівської політехніки, та додати одне бюджетне місце, виділене для НАУ.
У Положенні про переведення є таке положення:
«Особи, які вступили...і навчались за рахунок коштів державного бюджету, користуються пріоритетним правом при переведенні...на місця державного
замовлення ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ ТАКИХ ВАКАНТНИХ МІСЦЬ» [при відсутності таких місць перевести можуть на «контрактні» місця].
Тож спробуйте звернутись з таким проханням про переведення, можливо за якихось виняткових обставин це буде можливим. Але якщо «офіційно» казати: ні, це не можливо, лише якщо в іншому ВНЗ є вільні місця.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua