Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи вважається захист дисертації підвищенням кваліфікації?
Вопрос и ответы на него

Чи вважається захист дисертації підвищенням кваліфікації?

Ірина
25/01 наказом МОН №48 затверджено положення про порядок підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ, з якого вилучено статтю, яка була у проекті , а саме щодо зарахування захисту дисертації, отримання наукового ступеня та звання як форм підвищення кваліфікації. Це означатиме необхідність проходження курсів новоспеченими кандидатами і докторами наук, доцентами і пофесорами ?

DOCENT
Відповідно до частини другої статті 20 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" :
"Присудження наукових ступенів та присвоєння вчених звань є
державним визнанням рівня кваліфікації вченого."
Крім того відповідно до пункту 3 статті 59 Закону України "Про вищу освіту" :
"3. Присудження наукового ступеня або присвоєння вченого
звання особі є визнанням рівня її наукової кваліфікації."

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!