Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна зі студентським квитком їздити у тролейбусі безкоштовно?
Вопрос и ответы на него

Чи можна зі студентським квитком їздити у тролейбусі безкоштовно?

Elena Ostrovska
Підкажіть будь ласка, чи можна їздити у тролейбусі безкоштовно, якщо пред*являти студ. квиток. Нам сказали, що можна лише купити проїзні або вимагати знижки, але сьогодні реально бачила, як дівчинка пред*явила студ. квиток і їхала безоштовно. Можна так?

aladdin85
Студенти не мають право на безкоштовний проїзд у транспорті, а пільга проявляється у знижці на проїзд (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/541-99-%D0%BF, пункт 2).
Але можливі інші варіанти, за яких можливе надання окремим особам (наголошую на цьому) права на безкоштовний проїзд.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!