Osvita.ua Вопросы Высшее образование Чи можна бюджетника за неуспішність перевести на платну форму навчання?
Вопрос и ответы на него

Чи можна бюджетника за неуспішність перевести на платну форму навчання?

Андрій
Чи можна державника за неуспішність перевести на платну форму навчання?

Andriy Okhrimovskyy
Відповідно до статті 45 Закону України "Про вищу Освіту", . Не виконання навчального плану, це в тому числі і не складання у встановленні графіком навчального процесу іспитів чи заліків, або ж "не успішність". Якщо ж студент написав заяву, що бажає продовжити навчання за рахунок власних коштів, то за такої ситуації, комісія з перескладання іспиту "МОЖЕ ПОМІТИТИ", якісь знання з предмета по яку є академічна заборгованість у студента і його/її не буде відраховано з ВНЗ.
Іншими словами, законного способу просто перевести (із заборгованістю) - не існує. Але за Вашим бажанням, може статися і так.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!