Вопрос и ответы на него

Типова програма з ОКР Молодший спеціаліст

Мария Кодинец
Добрий день. В моєму учбовому закладі (ОКР Молодший спеціаліст) навчальні програми викладачі складали самі, затверджували на кафедрах університетів, у деканів з відповідних дисциплін. Зараз же керівництво роз’яснило, що типову програму для певної дисципліни потрібно видавати або десь шукати. Що робити?

Andriy Okhrimovskyy
Форма № Н - 3.04 та Форма Н - 3.04 (навчальна та робоча програма з дисципліни), затверджені НаказомМОНмолодьспорт № 384 (Із змінами, наказом МОН № 683 від 05.06.2013). Робоча програма розробляється на підставі навчальної, навчальна на підставі освітньо-професійної програми, яка є частиною галузевого стандарту. Галузевий стандарт розробляється відповідальним за підготовку стандарту з певної галузі (напрямку) провідний ВНЗ. Стандарти мають бути в методкомісіії ВНЗ.

Мария Кодинец
Ми (викладачі) так і робили, але від нас вимагають офіційного затвердження (видання) програм Форми №Н - 3.03. Питання в тому, чи є такі програми в МОНмолодьспорт. А якщо ні, то яким чином можна їх затвердити в Мін.Освіти?

Andriy Okhrimovskyy
Після внесення змін 683 наказом, затвердження навчальної програми Міністерством вже не потрібне. Попередня редакція цієї форми на другій сторінці дійсно містила фразу "Обговорено та рекомендовано до видання Президією Науково-методичної комісії з напряму підготовки". Відповідно до вимог діючої форми ця фраза замінена на "Обговорено та рекомендовано до затвердження Вченою радою інституту, факультету, відділення, методичною радою".
Останнє запитання мені не зрозуміле. Які саме програми Вас цікавлять? ООП, чи навчальні програми з дисципліни остання форма яких затверджена 683 наказом МОН?

Мария Кодинец
Дякую за відповідь. Щиро Вам вдячна. Цікавлять навчальні програми з дисциплін остання форма яких затверджена 683 наказом МОН. Поясню керівництву що їх вимога не обгрунтована, дякую.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua