Osvita.ua Вопросы Высшее образование Коли можна відрахуватись з ВНЗ?
Вопрос и ответы на него

Коли можна відрахуватись з ВНЗ?

Анна Замковська
Якщо я зрозуміла, що вибрала, не ту професію, що хочу, та думаю про відрахування, коли це можна здійснити?

aladdin85
Ви можете пройти процедуру відрахування вже зараз.
«Рішення приймальної комісії про зарахування вступника може бути скасоване приймальною комісією лише за письмовою заявою вступника...»
«Питання про відрахування вступника за власним бажанням та повернення йому оригіналів документів розглядається в день подання вступником письмової заяви» (пункт 19.3 Умов прийому).
[існує більш віддалена процедура: Ви протягом 10-ти днів не приступаєте до занять, тоді Ви також будете відраховані, але спочатку скористайтесь першим варіантом]

Анна Замковська
А нічого, що я навчаюсь на бюджеті?

aladdin85
Якщо Ви ВЖЕ студент (тобто закінчили 1-й або вищі курси), то літні канікули — саме той час, коли найкраще відраховуватись.
Або уточніть запитання.

Анна Замковська
Я навчаюсь на бюджеті. Чи не примусять мене відплачувати за рік навчання державним коштом?

aladdin85
Ні, Ви не повинні повертати державі чи навчальному закладу вартість навчання.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!