Вопрос и ответы на него

Чи можна припинити навчання на бюджеті і після першого курсу вступити до іншого ВНЗ?

Fatima Alariki
Чи можна припинити навчання на бюджеті і після першого курсу на загальній основі вступити до іншого ВНЗ?

aladdin85
Так, Ви маєте на це право і маєте право знову вступити на бюджет.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, ви маєте право припинити навчання за власним бажанням у будь-який момент.

Оскільки на момент повторного вступу ви не будете мати ОКР "бакалавр", тобто відповідний рівень освіти здобуватимете вперше, то можете претендувати на бюджет.

Фатя Аларики
Дуже дякую! Таке ще питання, якщо мене прийняли до нового ВНЗ,але зі старого були просто забрані оригінал всього(атестату,додатку,сертифікату) ,але ще офіційно не відраховано.то це ні як не вплине на ситуацію з новим ВНЗ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
О, то я вас вже можу привітати! Це приємна новина, що ви поступили. Щиро радію за вас!

Все буде добре, якщо ви вже написали заяву про відрахування і отримали всі оригінали своїх документів, то вам немає за що хвилюватися, але, якщо ви заяву навідрахування не писали, то краще піти і написати, щоб не згадували вас погано.

І не хвилюйтеся, відпочивайте перед новим навчальним роком і з новими силами до навчання! Ще раз вітаю! Зичу успіхів!

Фатя Аларики
Дуже дякую! Просто зрозуміла,що минулого року зробила не правильний вибір)

У тому то і справа,що заяву ще не писала,а просто забрала оригінали,наче б то на 3 дні.якщо через 3 дні не повертаєш то відраховують. А сам процес відрахування тривав би днів 7. Нічого ж не станеться якщо офіційно мене відрахують після зарахування в новому ВНЗ? Трохи заморочуюсь з цього приводу

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні-ні, не переймайтесь, адже до 1 вересня ви відрахуєтесь.

Я вітаю ваш вибір, вітаю ваш вчинок, адже зрозуміти себе, обрати свій шлях - це непросто. А виправити помилку - це ще складніше! Молодець! У добрий путь!

ॡॡЗลремаॡॡ
Доброго дня! Скажіть ,Фатіма, після року навчання на бюджеті Ви в цьому році проходили ЗНО і на цій підставі хочете прийняти участь у вступній компанії 2013. Чи зарахували Вас на бюджет в цьому році? Запитую Вас, тому що в мене така ж ситуація, в цьому році мене зарахували на бюджет на хім.факультет, але я ще не зрозуміла правильний вибір я зробила чи ні, тому планую наступного року скласти ще раз ЗНО і прийняти участь у вступі до ВНЗ. Чи не виникло у Вас проблем при вступі цього року? Мені якось лячно після першого курсу забирати документи, раптом у наступному році мене на бюджет до іншого ВНЗ вже не приймуть. Якщо у Вас не було проблем, тоді я спокійно піду на 1 курс хімфак, а в 2014 знову складу іспити і віднесу заяву до омріяного університету. Дякую! Бажаю успіхів!!!

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua