1)У скількох вузах можна навчатись на заочній формі, коли вчишся на денній ( платній)
2) Чи входить в число поданих документів у вузи , подані на заочну форму до 1 серпня
04.08.2013 в 13:38 > ответов: 4
Вилен
Кількість ВНЗ, в яких особа навчається на заочці необмежена.
05.08.2013 в 12:27
aladdin85
Питання досить неоднозначне, тому я звернувся за офіційною консультацією.
- За телефоном інформаційної підтримки МОН повідомили, що законодавчо немає обмежень щодо кількості заочних форм (тільки можливі проблеми у разі «зіткнення» сесій), але в іншому відділенні, яке більше стосується такої освіти, посилались на пункт 17.2 Умов прийому, де зазначено «...за ДВОМА освітньо-професійними програмами за напрямами підготовки...», і цим обґрунтували неможливість навчання більш, ніж на двох напрямах.
- За телефоном інформаційної підтримки "ОПОРИ" спочатку сказали, що можна, але після озвучення думки Міністерства сказали, що «має бути якесь обмеження», але якщо «система пропустить» вступ на декілька заочних і подальше навчання, то «такий варіант можливий».
Такий зміст повідомлень.
05.08.2013 в 14:28
Вилен
Отже, моя думка не була спростована експертами, а тому залишається вам побажати успіхів у навчанні і фінансових статків, щоб на все навчання висталило б.
05.08.2013 в 14:55
aladdin85
...І відповідь на друге запитання: будь-яка подача документів до ВНЗ враховується, в т.ч. подача на заочне навчання. А чи зараховується подача документів на заочну форму як окрема спроба за умови подачі документів на той самий напрямок на денну форму, залежить від ВНЗ (маю приклад як зарахування, так і незарахування).
У скількох вузах можна навчатись заочно?
2) Чи входить в число поданих документів у вузи , подані на заочну форму до 1 серпня