Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

nastya
Бакалаврат чи магістратура напрям правознавство 

Доброго дня! Цікавить таке питання: чи вважається бакалаврат по напряму правознавство для роботодавців достатнім освітньо-кваліфікаційним рівнем для прийому на роботу згідно закону України ?

Yana Ovchar
Друга освіта після першої незакінченої 

Зараз навчаюсь за ОКР Магістр на державній формі. 1. Чи маю я право здобути світу за державним замовленням за ОКР Бакалавр, Молодший спеціаліст? 2. Чи потрібно мені складати ЗНО ще раз, якщо є сертифікат 2016 року? Дякую за відповіді!

Ludmila Novitska
друга вища освіта 

Де можна ознайомитись з правилами вступу для одержання другої вищої освіти? Завчасно дякую

Alina
Чи може підвищитися мій тарифний розряд вчителя???? 

Підскажіть будь ласка. Я закінчила бакалавр вчителя початкових класів. На магістратуру вступила на економічний і в цьому році закінчую.Але працюю вчителем. Чи може підвищитися мій тарифний розряд вчителя??Якщо ні то чи можна пройти додаткові курси чи перекваліфікуватися? Чи потрібно здобувати магістра педагогічного факультету?

людина
Чи можна забирати надбавки до зарплати через брак фінансування 

Чи можна забирати надбавки за кандидата і доцента через брак коштів у державному вузі і зменшувати навантаження викладача під час навчального року через виробничу необхідність(плата за тепло). І чи можуть викладачі в такій ситуації відмовитися від підвищення зарплати, оскільки віддавати прийдеться більше, чим отримувати .Дякую.

людина
у яких вишах є докторантура 

Як дізнатися, у яких вишах є докторантура?

людина
Чи можна не платити надбавки за звання і посаду через брак коштів 

Чи правомірно знімати в викладача вузу надбавки за звання і посаду, знімати години навантаження на заліки через брак коштів через підвищення зарплати. І чи будуть з нового навчального року навантаження робити не на рік, а посеместрово, щоб економити державні кошти.

Mira Svistun
Про вищу освіту за іншою спеціальністю 

Я маю диплом магістра за спеціальністю "Облік і Аудит". Чи потрібно мені здавати ЗНО для вступу на спеціальність "Математика" (вчитель математики)?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!