Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Khrystyna Karavanovych
Аспірантура та робота викладача на 0.5 ставки 

У жовтні 2016 я стала аспірантом, на той час працювала викладачем коледжу на 1 ставку, з 27 грудня 2016 року написала заяву на 0,5 ставки. З вересня керівництво коледжу почало вимагати перевестись на сумісника, але залишили на основному на 0,5 ставки, але вимагають ходити в коледж кожного дня, а мої пари тільки двічі на тиждень. Чи маю я право працювати на 0,5 ставки будучи аспірантом денної форми навчання? Чи мають право в мене вимагати кожного дня бути на роботі в коледжі?

Khrystyna Karavanovych
Аспірантура + робота 

У жовтні 2016 я стала аспірантом, на той час працювала викладачем коледжу на 1 ставку, з 27 грудня 2016 року написала заяву на 0,5 ставки. З вересня керівництво коледжу почало вимагати перевестись на сумісника, але залишили на основному на 0,5 ставки, але вимагають ходити в коледж кожного дня, а мої пари тільки двічі на тиждень. Чи маю я право працювати на 0,5 ставки будучи аспірантом денної форми навчання? Чи мають право в мене вимагати кожного дня бути на роботі в коледжі?

Tanya Petrova
Перевестись з заочного на стаціонар 

Доброго дня! Цього року я вступила на магістратуру на заочну форму навчання, за державний кошт. Планувала вступити на стаціонар, але не вистачило декілька балів. Нещодавно мені зателефонували з приймальної комісії і сказали що на стаціонар додали 7 безкоштовних місць, і що мене можуть перевести. Сьогодні звернулась до декануту, там вони мені вже сказали що не можуть перевести бо я використала свою можливість на заочній формі. Чи правомірні дії деканату? Я маю право перевестись на стаціонар, якшо прохожу по рейтингу?

Tata
На підставі цього перестали його виплачувати, це законно?... 

На підставі цього перестали його виплачувати, це законно?

Їїїїїї
Перевод из одного заведения в другой, находящийся в другом городе. 

Ситуация такая: по определённым причинам необходимо перевестись с одного колледжа в другой. По тому же профилю и специальности. Что необходимо для этого сделать, возможен ли вариант с бюджетом и необходимо ли сдавать зно?

SocialWorker
Бюджетные места для иностранцев 

Есть ли в Киеве бюджетные места и общежития для иностранцев?

Lesya
Скажите, пожалуйста, как перевестись с очного на заочное? 

Я поступила на очное. На контракт. Сейчас изменились обстоятельства, мне лучше было бы перевестись на заочку. Скажите, что для этого нужно сделать и проплачивается ли заочка отдельно или есть возможность автоматически перевести деньги, которые были проплачены за контрактное обучение?

Dina Bezsmertna
Заробітна плата у разі звільнення 

Доброго дня! Я працюю в університеті на ставку, але навантаження по семестрах розподілено нерівно: 420 у першому і 180 у другому, зарплата при цьому однакова. У кінці першого семестру я збираюся звільнитися. Цікавить наступне: чи існує компенсація за вичитані години у такому разі? Дякую заздалегідь за відповідь.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!