Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Ирина Повстенко
Вступ в магістратуру 

Цього року отримала другу вищу освіту - диплом бакалавра практична психологія. Маю диплом спеціаліста (філолог) 2001 р. Чи потрібно мені для вступу в магістратуру (психологія) складати зно з англ. мови?

Ирина Повстенко
Вступ в магістратуру 

Цього року отримала другу вищу освіту - диплом бакалавра практична психологія. Маю диплом спеціаліста (філолог) 2001 р. Чи потрібно мені для вступу в магістратуру (психологія) складати зно з англ. мови?

Anna
Вступ 

Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо телефонують з ВНЗ до оприлюднення статусу вступив на контракт чи бюджет з заявою, що з такими балами зно є шанс вступити на бюджет та проханням привезти документи якнайшвидше, чи варто це робити? Якщо привезу документи, то буде в разі відмови навчання на бюджеті забрати їх та подати до іншого внз, але вже на контракт?

katia09
якщо я удалю заявку в університет за пріорітетом 3, то чи встане тепер заявка за пріорітетом 4 на 3 пріорітет? 

якщо я удалю заявку в університет за пріорітетом 3, то чи встане тепер заявка за пріорітетом 4 на 3 пріорітет?

Орест Степанович
Як пояснити.. 

людині, яка після коледжу вступила на 3-й курс академії, провчилась рік і тепер навчається на 4 курсі, що вона через рік отримає диплом бакалавра, а не магістра.

Орест Степанович
Чи повинен я.... 

На 4 курсі (бакалавр) писати дипломну роботу? Чи вона пишеться тільки в кінці отримання магістра?

Анна
Одночасне навчання на молодшого спеціаліста та бакалавра 

Доброго вечора! Навчаюсь на денній формі бакалавра у ВНЗ за бюджетні кошти. Хочу поступити, не кидаючи бакалаврату, на молодшого спеціаліста також на бюджет. Готова заради цього перевестись на заочний бакалаврат, головне щоб й там, й там на бюджетні кошти. 1) Чи можливо, навчаючись на бакалавра, паралельно вчитись на молодшого спеціаліста? 2) Чи можливо в обох місцях бути на бюджеті? 3) Чи обов'язково переводитись з денного бакалаврату на заочний?

бирино
Не відображаються конкурсні пропозиції для вступу в коледжі, технікуми та училища 

Не відображаються конкурсні пропозиції для вступу в коледжі, технікуми та училища. Хоча для вступу до ВУЗІВ все відображається

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!