Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Аня Омельченко
Перехід з бюджету на контракт 

Я планую вступати до медичного університету на бюджетну форму навчання . Як мені відомо , то всі бюджетники після закінчення медичного університету мають професію семеного лікаря . Чи можу я навчатися декілька років на бюджеті , а потім перевестись на конткрактну форму навчання , щоб мати вузьку спеціальність ?

Катя Петрук
як отримати справку про отримання атестата для здачі зно? 

Навчаюся на 2 курсі Житомирського інституту медсестринсва після 9 класу . Через зміни в житті моєї сім'ї буду кардинально змінювати спеціальність з медичної на військову , не хочу втрачати 2 роки життя , тому маю здати в цьому році зно . Для подачі заявки на здачу зно потрібна довідка з коледжу що я отримаю атестат в період січень-серпень ,коли я звернулась за нею в інститут мені сказали що вони їх не видають (причину чому ,вони так і не сказали) ,але якщо після закінчення 2 курсу я буду відраховуватись то вони мені атестат віддадуть . Я знову буду звертатися за отриманням цієї справки , на що мені спиратися? Чи є якийсь закон який дає коледжу право не видавати цю справку ?

MashaGyd
Перехресний вступ 

Чи можу я вступити на магыстратуру за напрямом Дошкыльне виховання, маючи диплом бакалавра соцыальний педагог?

Катя Падецкая
Друга вища 

Які умови вступу при бажанні отримати другу вищу, піля отримання ступеня "Спеціаліст".

Tanya
перезарахування навчальних дисциплін 

Моя донька закінчила коледж за спеціальністю фінанси і кредит, зараз навчається в університеті на міжнародній економіці. минулого семестру їй перезарахували оцінку з предмеру гроші і кредит без проблем, в цьому семестрі є предмет фінанси і їй відмовили у перезарахуванні, хоча уклькість годин вивчення цієї дисципліна значно більша. Допоможіть вирішити цю проблему. Читала що згідно закону про вищу освіту це можливо, але де саме про це написано. Будь-ласка, де знайти відповідь

Сергей Давыдов
забрати документи з Вузу і диплом бакалавра... 

забрати документи з Вузу і диплом бакалавра

Сергей Давыдов
забрати документи з Вузу і диплом бакалавра... 

забрати документи з Вузу і диплом бакалавра

Иннга Мотуленко Балтага
Чи можна отримати вищу освіту в 44 роки? 

Маю величезне бажання,вчитися і отримати вищу освіту,чи можливо в Україні в такому віці його отримати і що для цього потрібно?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!