Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Викладач
Куди подінуться молодші спеціалісти? 

Якщо зникне категорія спеціаліст, то як це вплине на коледжі і технікуми, які випускають Молодших спеціалістів?

Ярослав Мазуркевич
Друга вища освіта 

Маю 2 запитання: 1. Який диплом (магістра чи спеціаліста) будуть видавати випусникам ВНЗ які закінчують навчання в 2018 році за ОКР "Спеціаліст"? 2. Чи можливо отримати другу вищу неспоріднену освіту за 1.5-2 роки? Маю освіту: 2006р - молодший спеціаліст (судноводіння), 2016р. - бакалавр (судноводіння). На початку 2018р. сподіваюсь отримати "спеціаліста"(магістра?) в Херсонській Державній Морській Академії (спеціальність судноводіння). Планую отримати другу - юридичну. Чи це можливо за коротний термін без ЗНО і т.н. (школу закінчив в 2002 році).

Анатолий Смажелюк
Можно ли поступить второй раз на бюджет? 

Забираю документы из вуза, хочу поступить в коледж, могу ли я поступить на бюджет?

Анюта Дудич
Диплом 

Скажіть будь-ласка,чи можу я отримати диплом бакалавра,маючи диплом спеціаліста?Я закінчила в 2005 році УАД у Львові.Мені видали диплом спеціаліста,диплом бакалавра нам тоді не давали.А на сьогодній день я потребую диплом бакалавра.Якщо так,то яким чином я можу це зробити і при яких умовах?

Катерина
післядипломна освіта 

Чи зможу я ,маючи диплом бакалавра ,отримати другу вищу освіту в інституті післядипломної освіти ? Тобто навчатись іншій спеціальності (неспорідненій ) у скорочений термін ?

Jenya Tkach
Освіта після коледжу 

Чи можу я поступити в університет після закінчення коледжу (лікувально-стоматологічна справа) на які спеціальності, термін навчання?

Anna Levinska
Надбавка к зарплате преподавателю ВУЗа 

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли надбавка к зарплате преподавателю в ВУЗе, если он курирует дипломную бакалаврскую работу?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!