Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Irina Moskvichova
Про відпрацювання після закінчення художнього училища 

Моя дитина -студентка 4 курсу художнього училища, бюджет. Зараз вимагають довідку про працевлаштування після закінчення навчання. На навчання вступила в 2014-2015 н.р. У 2015 р. вийшов закон про відміну обов`язкового відпрацювання. Чи поширюється дія цього закону на випускників цього року? Як отримати довідку при відсутності диплома?

Baphomet
Семестровый контроль 

Какой интервал между экзаменами должен быть на сессии? Почему-то в моём вузе интервал составляет всего один день. Мне кажется это немного неправильно. Поправьте меня, если я ошибаюсь.

Александра Дейнега
Какие языки и университет выбрать? 

Я учу немецкий язык, в этом году заканчиваю школу.Хочу подавать на немецкую филологию, но еще хочу попробовать другой язык, а вторым - немецкий. Какой язык можете посоветовать(итальянский, испанский, шведский..но не английский и французкий)? Какие универы в Украине хорошие(и условия, и обучение)? Рассматриваю такие города: Киев, Харьков, Одесса, Львов, Запорожье. Спасибо.

Kate
Навчання і вступ на 2018 рік 

Я студентка 1 курсу. У наступному році хочу повторно здати ЗНО аби перейти в інший ВУЗ. Чи можу я розраховувати на бюджетне місце? і чи повинна я виплатити державі кошти за навчання та стипендіюяку отримувала?якщо ж мене відрахували, чи зобов'язана я виплатити державі кошти за моє навчання?

Kate
Я студентка 1 курсу. У наступному році хочу повторно здати ЗНО аби перейти в інший ВУЗ. Чи можу я розраховувати на бюджетне місце? і чи... 

Я студентка 1 курсу. У наступному році хочу повторно здати ЗНО аби перейти в інший ВУЗ. Чи можу я розраховувати на бюджетне місце? і чи повинна я виплатити державі кошти за навчання та стипендіюяку отримувала?якщо ж мене відрахували, чи зобов'язана я виплатити державі кошти за моє навчання?

Artem Novikov
Відшкодування 

Пришла сумма за видшкодування, слишком большая и отказываюсь платить, то есть отчисляюсь из вуза, где учусь сейчас. Вопрос, буду ли я должен что-то за вот эти 2 месяца что успел проучистя в настоящем вузе? И если в след году поступлю на контракт или заочное, не буду ли ничего должен?

Мария Миллер
Чи можна поновитися на ЗАОЧНОМУ відділенні? 

Я навчаюсь на 2 курсі. На даний момент немає можливості оплатити навчання... Чи можу я після сесії піти з заочного відділення университету,а потім повернутися на цей же курс і семестр? І якщо я хочу повернутися до своєї группи і сдати академ різницю, чи повина я буду платити за всі пропущені сесії?

Мария Миллер
Чи можна поновитися на ЗАОЧНОМУ відділенні? 

Я навчаюсь на 2 курсі. На даний момент немає можливості оплатити навчання... Чи можу я після сесії піти з заочного відділення университету,а потім повернутися на цей же курс і семестр? І якщо я хочу повернутися до своєї группи і сдати академ різницю, чи повина я буду платити за всі пропущені сесії?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!