Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Ольга Кіріченко
Бакалавр - це вища освіта? 

Бакалавр - це вища освіта?

Yulia Shevchenko
Чи потрібно складати ЗНО для здобуття другої вищої освіти на заочній формі навчання? 

Чи потрібно складати ЗНО для здобуття другої вищої освіти на заочній формі навчання?

Алёна Черненко
Как перевестись в другой ВУЗ 

На данный момент учусь на 1 курсе ( на бюджете ) ХГАФК, зимнюю сессию закрыла, все на 4 балла. Но с этими нововведениями про рейтинги, не вошла в кол-во людей которые будут получать стипендию. Могу ли я перевестись в другой ВУЗ на другую специальность тоже на бюджет, либо на заочное обучение?

Катерина Филипенко
как я могу узнать вышла ли я на стипендию ,если сессия была закрыта в декабре? 

сессию закрыла еще в декабре месяце, как я могу узнать вышла ли я на стипендию?Из 4 экзаменов сдала все на четверки и одна пятерка.Зачеты так же на таком уровне.

Juliya Tereshenko
Допомога стедентам-переселенцям з Луганська 

Я навчаюсь в Львівському державному університеті внутрішніх справ на контракті. Ось вже 2 курс юридичного факультету. Чи маю я право на соціальну стипендію? Керівництво Львівського державного університету внутрішніх справ мені відмовляє в цьому посилаючись на те, що я навчаюся на контракті. Чи можу я перевестись на бюджет в цьому ж університеті тобто на курсанта. Дуже потрібна ваша допомога.

MOH
Відрахування за академічну неуспішність 

Що робити завідувачу відділення, коли студента, який має низку академічних заборгованостей, після проведення наради, з дотриманням всіх вимог (службова записка в наявності з підписом директора, лист про відрахування зареєстрований у вихідній кореспонденції, виданий бланк Академічної довідки, у журналі й у відомостях виставлені "н/а" тощо), адміністрація відмовляється відраховувати і не дозволяє вносити до НАКАЗУ, реєструвати цей наказ у ЄДЕБО? Чи можу я звернутись у Департамент освіти і науки з цим питанням? Заздалегідь, вдячний колегам за пораду.

AlexFand
Переведення на магістратурі 

Відповідно до п. 9 "Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти" 1996 р. - переведення студентів на перший курс вищих закладів освіти забороняється. Нещодавно, 5 курс (магістратура) в українських ВНЗ почав називатись "1 курс магістратури". Чи можливо, як і раніше, переведення у межах одної спеціальності з одного ВНЗ до іншого на цьому 1 курсі магістратури? Чи став впливати п.9 зазначеного Положення вже і на магістратуру?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!