Osvita.ua Вопросы Высшее образование
Вопросы-ответы
Если вы хотите ответить на вопрос другого пользователя вы можете сделать это нажав ссылку "Ответить" под конкретным вопросом. За все вопросы и ответы можно голосовать поставив «+» или «-», что добавляет рейтинг конкретному пользователю и увеличивает доверие к его ответам. Также вы можете отправлять жалобы администрации сайта на вопросы и ответы других пользователей, чтобы сделать это необходимо нажать «X» в правом верхнем углу конкретного вопроса или ответа. Для того чтобы отвечать на вопросы необходимо зарегистрироваться .
Аватар
Вопросы
Алина
Чи можливо перейти до іншого ВНЗ зі збереженням бюджетного місця? *

Добрий день. Я навчаюсь у ВНЗ на бюджеті, закінчую 1 курс, скажіть чи можливо перейти у інший ВНЗ зі збереженням бюджетного місця.

Виктория Чередник
Выпускник прошлых лет: нужно проходить ВНО для поступления в ВУЗ? *

Добрый день, подскажите, пожалуйста, если я выпускник 2006 года,мне нужно проходить ЗНО для поступления в ВУЗ?

Anastasia
Чи потрібно ЗНО для вступу після отримання атестату про середню освіту у 2009 році? *

Добрий день. Я отримала атестат про середню освіту у 2009 році. Зараз, планую вступ у 2016 році на заочне відділення. Чи потрібно мені здавати ЗНО, якщо я під нього не попадала? Чула інформацію, що зараз відмінили ЗНО, для громадян які не сдавала його при закінченні 11-ти класів, Буду дуже вдячна за відповідь

Ann Butrik
Як поновити навчання в ВНЗ? *

За якими умовами можливо востановлення навчання у вищому учбовому закладі, якщо студентом було припинено відвідування ВУЗу на 2-му курсі без поважних причин ще у 2000 році. З чого необхідно починати та які шанси на успіх?

student_2014
Чи правомірно КМУ планує брати гроші заднім числом із студентів, що перевступали на бюджет? *

Як може діяти постанова КМУ від 26.08.15 номер 658 (на студентів, які перевступали на бюджет у 2015 р.) з ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ, якщо до 10 вересня вона не набрала чинності? КМУ планує брати гроші заднім числом? Чи діятиме вона на даних студенті цього року?!

Наталія
Чи прирівнюється диплом спеціаліста до магістра? *

Син отримав диплом спеціаліста в 2014 році, призваний на строкову службу в квітні 2015, виникло питання в терміні служби ( в законі сказано магістри служать 1 рік ), у військоматі йому сказали що беде служити 1,5 року так як він не магістр, чи дійсно це так, адже в законі про освіту сказано що диплом спеціаліста прирівнюється до магістра. Буду дуже вдячна Вам за відповідь і розяснення.

Лада Філатова
Чи вважаються студенти пільговою категорією щодо проїзду в метро?  *

Чи вважаються студенти пільговою категорією,якщо говорити про проїзд в метро? Яка вартість безлімітного квитка на метро на місяць?пільговий проїзд в метро

Наталия Родзоняк
Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт? *

если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

Єгор Попов
Можно ли трудоустроиться после окончания частного вуза? *

Какая вероятность того, что меня не возьмут на роботу после окончания частного вуза?

Ирина Сафьяник
Чи буде ступень бакалавра вважатися повною вищою освітою? *

за ново-прийнятим законом про вищу освіту якого ступеня набуває бакалавр (диплом бакалавра цього року) якщо спеціаліста прирівняють до магістра і чи це буде вважатись повною вищою освітою.?

Ірина
Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВНЗ одночасно? *

Чи можна навчатись за рахунок бюджету у двох ВН закладах одночасно?

Іван Ковальчук
Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків? *

Якщо у мене немає матері або батька (когось одного)чи буду я відноситись до пільговиків?

Виктория Красюк
Чи можна вступати до ВНЗ в 2017 році за результатами ЗНО 2016 року? 

Чи можна вступати до ВНЗ в 2017 році за результатами ЗНО 2016 року?

Олег Кайдашов
Переселение из одного общежития в другое. 

Есть соглашение на проживание студента (ов) в конкретном общежитии и конкретной комнате. Среди учебного процесса (5 курс) - т.е. сегодня руководство ВУЗА в принудительном порядке настаивает на переселении студентов в другой корпус. Устный мотив - освобождение места для иностранных студентов. Койко-место в сегодняшнем корпусе оплачено до марта 2017 года! Перспективные условия проживания хуже (состояние ремонта, наличие гор. воды), чем те которые есть в настоящее время. Срок для выселения (переселения) поставлен студентам - 2 дня! Прошу объяснить: - правовые основания для переселения; - законность требований по переселению; - действия студента в этой ситуации. Спасибо за своевременный ответ!

Holden
Питання щодо вільного графіку, закриття сессії 

Добрий вечір, я навчаюсь в одному з вузів-переселенців останній курс. На початку року не мав можлівості оформити вілний графік навчання. В моїй группі навчається близько 10 студентів, 8 з яких оформили вільній графік. Пізніше я звернувся до деканату з проханням у оформленні графіку але мені відмовили, на той час я знайшов роботу, тому не мав можливості бути на парах. Чи можу я закрити сессію за таких умов, з дотриманням виконання всіх завдань від викладачів ?

Grey
Як відрахуватися з вузу 

Я студент першого курсу денної форми (бюджет). Я хочу відрахуватися з вузу. Першої сесії ще не складав.1) Як забрати документи з вузу? Куди звернутися? 2)І чи може вуз вимагати повернути гроші за півроку навчання і стипендію за півроку? Я чув, що з вузу можуть відрахувати за академічну заборгованість. 3 Як мені краще вчинити : не прийти на сесію, щоб на цій підставі мене відрахували чи написати заяву за власним бажанням?

Наталья Рыбина
Какую сумму я должна заплатить за 1 семестр обучения? 

Я отучилась 1 семестр(1 курс) в мед.универе, хочу уйти, перепоступить на бюджет в другой вуз, сколько я должна буду заплатить университету(хотя бы ориентировочно), чтобы я смогла опять поступить на бюджет

Александра Плотникова
чи мають право подати в суд на відшкодування ? 

я студентка 3го курсу коледжу на державній основі і отримую стипендію. але навчання мене в коледжі не влаштовує і я готуюся до вступу в інший заклад. працюю. не хожу на пари. хочу забрати документи але не відають бо кажуть що маю виплатити через суд всі кошти що на мене витратила держава . бо вчилась за цільовим направленням. але мені щоб прожити нада працювати .залишається небагато ще ця сесія і наступна і 4й курс . але у мене ннмає можливості вчитись. чи маю я повертати кошти ?

Альона Мороз
Перехід 

Чи можу я перевистися з одного вищого навчального закладу в інший, на 2 курс і зберегти бюджетне місце, тобто також вчитися на бюджеті?

natalia belyak
перевірка письмових робіт 

Я викладаю математику,математичний аналіз,лінійну алгебру у технікумі .Але мені оплачують перевірку письмових робіт лише з математики,посилаючись на інструкцію ,де в переліку немає цих дисциплін,хоча вони є підрозділами математики.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!