Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Артем
Обязательно ли сдавать 4 ВНО? 

В этом году оканчиваю учение в мед.уч Поступать собираюсь в мед.институт. Для этого мне нужно (укр мова, химия, биология). Обязательно-ли мне сдавать еще и 4й предмет(математику либо историю ?)

Оля Барилюк
Як правильно зареєструватися на ЗНО? 

на какой адрес отослать документы если я проживаю в городе Чернигов школу закончила в 2002году, и институту 2006 но хочу в этом году пройти ЗНО какие копии документов надо?????

Микола
Чи можна не прийти на ЗНО? 

якщо я передумав здавати одне зно,але в мене є заповнена реєстраційну картка,то можливо на нього не прийти?

Микола
Чи можливо не з'явитись на ЗНО? 

якщо я зареєструвався на 4 предмети,один з них передумав здавати,чи можливо на один не з'явитися

sashko86
Що входить до повного комплекту документів на реєстрацію ЗНО? 

Що входить до повного комплекту документів на реєстрацію ЗНО? Уже зібрали всі заяви-реєстраційні картки, ксерокопії документів і довідки з місця навчання? Усе, можна такий пакет надсилати? Чи додавати якийсь список учнів?Якщо так, то за якою формою?

Alex
Як здобути середню освiту мешканцям анексованого Криму? 

В 2014 р. закінчили 9 класiв по програмі України, але видали росiйський атестат. З українських документів є лише табель з мокрою печаткою. Зараз навчаємось в 11 класі. Чи маємо можливість отримати у цьому році українське свідоцтво про закінчення 11 класів, та здати ЗНО. І що для цього потрібно зробити?

Анастасия Новикова
Можно здати лише 2 предмета по ЗНО? 

подскажите пожалуйста я хочу здавать только историю 10-11 класс укр.м и лит и англ в шк можно ли в регистрации не ставить галочку там где 2 столбика предметов как физика химия биология и т.д??

Александр Верещаев
Входит ли русский язык в иностранные языки при сдаче ВНО? 

входит ли русский язык в иностранные языки при сдаче ЗНО?

sashko86
зміна вибору предмета на ЗНО 

Реєструю дітей нашої школи на ЗНО 2016. Уже сформували увесь пакет документів, але не відіслали. Підійшли дві учениці, які хочуть змінити предмети для складання ЗНО. Як правильно вчинити? 1)надіслати як є, а потім робити зміни? 2) зробити нові реєстраційні заявки на цих двох учениць, а потім надсилати пакет?

Inna
Які сторінки паспорту потрібні? 

Які сторінки паспорту потрібні для реєстрації? Чи не вернуть документи, якщо буде тльки 1 сторінка, а другої і прописки не буде?

Іра Палагута
Чи можна щоб в реєстраційній карті була така сама фотографія, як в паспорті? 

Чи можна щоб в реєстраційній карті була така сама фотографія, як в паспорті?

Владислав Тур
Могу ли я пройти зно, не по месту прописки? 

Здравствуйте, сам я прописан в городе Знаменка Кировоградской обл. , сейчас нахожусь в городе Кременчуг, могу ли я сдать зно, не в Знаменке, а в Кременчуге? И как мне это сделать? Просто мне не удобно ездить с одного города в другой при сдачи зно. Заранее спасибо за ответ.!

Сергей Билык
Під час реєстрації ЗНО я зробив помилку в ведені електроної пошти: що робити? 

Під час реєстрації ЗНО я зробив помилку в ведені електроної пошти , мені потрібно переєструватися ? Чи електрона пошта не відіграє важливої ролі ?

Natalya Sokura
Мы из Луганской области.сын закончил 1-й курс колледжа 

Мы выехали из зоны АТО ,сразу как только сыну отдали зачётку ,1 курс Краснолучсий горно промышленный колледж(поступал на базе 9 классов).На второй курс мы так и не попали очень долго затягивали с началом учебного года и за военного конфликта,обстановка накалилась сын забрал документы и приехал ко мне в Киев.Есественно не о какой учёбе речь не шла ,сняли квартиру,сын был вынужден идти работать.И теперь получаеться ни образования,а только атестат об оканчании 9 классов.Я слышала что после 1 курса колледжа,можно здать ЗНО ,получить атестат 11 класса(для поступление на заочное обучение),но как это сделать,я не нахожу пункт к которому мы относимся ,Помогите пожалуйста разобраться,или посоветуйте куда обратиться,время идёт уже потерянно два года.За раннее всем спасибо!

Оксана Кут
Реєстраційна картка на ЗНО 2016 

Я зіпсувала реєстраційну картку, чи можна створити нову, і чи є обмеження щодо створення реєстраційних карток?????

Оксана Кут
Скільки разів можна створювати реєстраційну картку на ЗНО-2016? 

Я зробила помилку у реєстраційній картці,а копії не маю, чи можу я знову створити реєстраційну картку, і чи є якісь обмеження щодо створення реєстраційних карток?.Дякую.

olga
Мы можем индивидуально зарегистрироваться на ЗНО? 

Здравствуйте. У нас проблема с паспортом не можем получить. Можем ли мы индивидуально от класса чуть позже зарегистрироваться? И может ли директор отправить документы других детей не дожидаясь нас?

Настя Приходько
Як правильно зареєструватися на ЗНО? 

Для пакета документов какие страницы паспорта нужно ксерить? Вместе с документом о полном среднем образовании нужно ли дополнение с оценками?

Светлана Чуприна Симченко
Як правильно себе зареєструвати? 

Моя дочка навчається на 4 курсі технікуму, закінчує цього року. Атестат про середню освіту вже є (2014рік), але не на руках, а в технікумі. При реєстрації на ЗНО вона повинна назвати себе "випускник минулих років" чи "учень\студент\слухач професійно-технічних, вищих навчальних закладів"? Що правильно?

Юлия Стародумова
На какой имейл отправлять регистрационные данные для ЗНО? 

Здравствуйте,я нахожусь на неконтролируемой территории в Донецкой области,и у меня нет возможности отправить по почте пакет документов для регистрации в ЗНО 2016.Подскажите,пожалуйста,имейл адрес для отправки по электронной почте.Спасибо.

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!