Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Андре
Как подать заявку на дополнительное ВНО? 

Здравствуйте! Меня не будет в Украине во время сдачи некоторых экзаменов. Как мне подать заявку на дополнительную сдачу? Спасибо!

Andrew Halembovskey
Чи можна зареєструватись на ЗНО після встановленого терміну? 

чи є можливість реєстрації до здачі ЗНО після встановленого терміну? і якщо так, то яка процедура?

Марина Романюк
Як отримати запрошення на ЗНО? 

что делать,если при регистрации на ЗНО я указала не правильный электронный адрес и не могу получить по нему пригласительный на ЗНО?

Саня Изместьев
Чи можна змінити предмети які будуть зараховуватися як ДПА? 

В реєстраційній картці я вибрав пункт, щоб зарахувати і як результат ДПА з історії України, але я хотів би змінити цей пункт щоб зарахувати як ДПА математику замість історії. Це можливо?

Юлия Стародумова
Можно ли зарегистрироваться для сдачи ЗНО без аттестата? 

Здравствуйте,скажите,а можно чем-то заменить аттестат за 11 класс,он утерян,а восстанавливать долго и нет возможности получить?заранее спасибо

Данил Деркульский
Не встиг зарєструватися на ЗНО: що робити? 

Не встиг зарєструватися на ЗНО , невже прийдиться сидіти весь рік удома ? Є можливість надати пакет документів чи пройти співбесіду , що роботи ??

Pavlo
Можно ли сейчас подать документы? 

Я опоздал с подачей документов на регистрацию в ЗНО, но сейчас оказалось что нужно сдать ЗНО. Возможно ли в ближайшие дни подать заявку или ждать 2017 года?

Тася
До якого числа індивідуальний конверт учасника ЗНО має бути передан випускнику? 

До якого числа індивідуальний конверт участика ЗНО має бути надіслан до школи та передан випускнику? Порядком реєстрації для участі в ЗНО передбачена можливість перевірки та внесення змін до реєстраційних даних до 18 березня, але школа і досі не дає реєстраційні дані випускнику. Реєстраційний центр відправляє до школи, а школа до реєстраційного центру. Як перевірити реєстраційни дані у данному випадку?

Галина Петёрина
Не тот предмет зарегистрирован, что делать? 

подскажите, что делать если в место математики выбрана история, а для поступления нужна математика.Спасибо

Олександр Карпенко
Коли в цьому році буде проводитись пробне ЗНО? 

Коли в цьому році буде проводитись пробне ЗНО?

Костя Церковнюк
Якій прохідний бал у цьому році? 

Дякую,за ваші відповіді

Олеся Шевченко
Ошибка в заполнении регистрационной карточки: що робити? 

Добрый день.Я неправильно заполнила ведомости про учебное заведение.Я уже подготовила письмо к отправке,как мне изменить данные?

Anastasiia
Як правильно зареєструватися на ЗНО? 

Скажіть будь ласка, чи потрібно надсилати ще додатково фотографії для реєстрації, окрім тих, що наклеєні на реєстраційній картці? І ще, реєстраційну картку потрібно заповнювати лише чорною ручкою чи можна і звичайною синьою?

Crazy
Відправили звичайний лист для реєстрації 

Замість рекомендованого листа відправили звичайний, варто вдруге відправити заяву?

Тетяна
Як правильно зареєструватися на ЗНО? 

Доброго дня! Я - класний керівник 11 класу. Зареєструвала усіх учнів класу на ЗНО, але виникла проблем з однією дитиною 1998 року народження, яка не має паспорта. На моє прохання протягом місяця принести документ учень спочатку відповідав, що хворий і не може зараз прийти в школу. Коли вийшов на навчання, повідомив, що в паспорті помилка і його здали на повторне переофрмлення. Цю інформацію підтвердила і мама (неблагонадійна сім'я). Коли директор зателефонував у паспортний стіл, йому відповіли, що документи не надходили. Виявилося, що учень не може отримати паспорт, оскільки його відмовляються прописувати співвласники квартири, у якій проживає мама. У паспортний стіл з учнем їздила і я, і директор. Чи несемо ми відповідальність і яку, якщо через цю проблему учень не отримає атестат. Дякую за відповідь.

Ira Palaguta
Як правильно зареєструватися на ЗНО? 

Добрий день, чи можливо відправити лист (правильно оформивши)на реєстрацію, тоді коли ще не прийшла відмова? P.S. Так як дочекатися листа не можу в зв'язку з від'їздом за кордон.

Zhanna Kyslytsyna
Возможна ли перерегистрация на ЗНО в связи с переездом в другой город? 

Если регестрация ещё не закончилась, а переезд стал необходимым уже после подания регистрационых данных? Заранее спасибо за ответ.

Тіна
Немає паспорта: як зареєструватися? 

На даний момент мені неможуть зробити паспорт через розбіжності з буквами у фаміліі батьків ..чи потрібно мені писати пояснення або заяву чому в мене немає паспорта

Сергей Онищенко
Як змінити предмети для здачі ЗНО? 

Доброго дня.Відправив весь необхідний пакет документів,тепер хочу внести ще 1 дисципліну,підтвердження реєстраціїї або відмови ще не прийшло.Мені чекати поки прийде відповідь чи відправити заново весь пакет документів? Дякую.

Настя Гук
Як отримати довідку про отримання повної загальної середньої освіти? 

Доброго вечора, я студентка другого курсу коледжу , у цьому році хочу здавати ЗНО але у видачі довідки про отримання у цьому році повної загальної середньої освіти відмовляють, запевнюючи що атестат я отримаю лише у серпні 2016 року , і я не буду допущена на зно тому, що атестат має бути отриманий не пізніше червня. Чи впливає місяць отримання атестату на видання довідки про отримання освіти? Я дійсно буду не допущена до ЗНО ?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!