Osvita.ua Вопросы ЗНО Регистрация на ЗНО При реєстрації на ЗНО мені потрібно подавати копію атестату чи можна довідку з місця навчання?
Вопрос и ответы на него

При реєстрації на ЗНО мені потрібно подавати копію атестату чи можна довідку з місця навчання?

Elga Khomanchuk
Зараз закінчую навчання в університеті (останній семестр, здобуваю бакалавра). Далі збираюсь вступати на 1 курс іншої спеціальності. Чи потрібно мені в пакеті документів на реєстрацію у ЗНО надсилати копію атестату (знаходиться в університеті) чи я можу взяти довідку з місця навчання? (опираюся на пункт 3. цієї статті http://osvita.ua/test/advice/54302/)

DOCENT
Ви особа, яка вже здобула повну загальну середню освіту маєте подавати копію атестату. (Довідка з місця навчання лише тим студентам, що в цьому році здобувають повну загальну середню освіту і не складають ДПА у формі ЗНО)
Зверніться в деканат за атестатом. Зробити копію і повернути не буде порушенням.
Крім того, можливо у Вас (ваших батьків) залишилася копія ще з часів Вашого вступу.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!