Osvita.ua Вопросы ЗНО Регистрация на ЗНО Чи можлива реєстрація на ЗНО іноземців?
Вопрос и ответы на него

Чи можлива реєстрація на ЗНО іноземців?

Lona Lee
У меня есть иностранные паспорта, то у меня есть возможность зарегистрироваться на ЗНО? И я не буду делать Украину паспорт.

Вилен
Іноземці та особи без громадянства зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів за результатами співбесіди та на підставі укладеного договору (Постанова від 5 серпня 1998 р. № 1238 п. 20) і оплачують своє навчання (стаття 14 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства») а тому вам не потрібно проходити ЗНО?

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!