Osvita.ua Вопросы ЗНО Регистрация на ЗНО Що робити, якщо кодедж, у якому зараз навчаюсь, не видає довідку про закінчення загальної середньої освіти у 2013 році?
Вопрос и ответы на него

Що робити, якщо кодедж, у якому зараз навчаюсь, не видає довідку про закінчення загальної середньої освіти у 2013 році?

Inna
Мені це дуже потрібно, адже хочу здавати ЗНО, а без даного документу ніяк.

aladdin85
Брати участь у ЗНО може ЛИШЕ СТУДЕНТ ВИПУСКНОГО КУРСУ ВНЗ (коледж належить до закладів системи загальної середньої освіти — ст. 4 ЗУ "Про загальну середню освіту")

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!