Osvita.ua Вопросы ЗНО Регистрация на ЗНО
Вопросы
Оля Гончарова
Як змінити два предмети на ЗНО? *

Чи можливо змінити два предмета зно, якщо вже зареєеструвався і пакет документів школа вже відправила? Якщо так, то як?

Анечка Гринченко
Чи можна додати предмет після реєстрації? *

Я зареєструвалася на ЗНО, отримала сертифікат, але хочу додати ще один предмет. Я к я можу це зробити?

Белка Лесная
Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи? *

Я заповонила документи синьою пастою, чи приймуть мої документи?

Артем Калягин
Чи можна зареєструватися лише на один предмет? *

Можно ли зарегистрироваться только на один предмет в этом году, а остальные результаты взять из ВНО 2013 года для перепоступления в университет?

Оля Петрук
Як правильно заповнити реєстраційну картку? *

Як починати заповнювати реєстраційну картку, там спочатку потрбіно написати прізвище та ініціали (після Середляк Л.В) я написала прізвище та повне ім*я та побатькові. я не звернула увагу, що там треба ініціалами. Чи приймуть мою картку якщо я там написала повне ім*я.?

Азиза Киримян
Нужно ли сдавать ЗНО в 2013, если сдавала в 2010году? *

Здраствуйте. У меня такой вопрос: Я сдавала ЗНО в 2010, хочу в этом году пойти дальше учиться, нужно ли мне еще раз сдавать ЗНО или подходит то?

Олег
Чи можу я зареєструватися на ЗНО якщо я студет ВНЗ 4 рівня? 

Я студент ВНЗ 4 рівня акредитація навчаюся на бютжеті хочу спробувати свої сили в ЗНО з англійської мови чи маю я право проходити ЗНО у всіх посиланнях мова йде лише про студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації.При реєстрації якщо обрати студет ВНЗ відображає що в поточному році я здобуваю середню освіту хоча я здобуваю вищу.У списку навчальних закладів мій не відображається.

katenka1218
Как действуют сертификаты ЗНО для выпускников прошлых лет? 

Здравствуйте! Я выпускница 2018 года, соответственно у меня есть 4 сертификата ЗНО (украинский, история Украины, география и английский). Планирую заново сдавать ЗНО в 2019 году (английский, математику и биологию). Так вот вопрос, мне будет доступно все 6 сертификатов , то есть я могу поступать , подав заявку с любым из предметов, например украинский 2018, история Украины 2018 и математика 2019? Ответьте, пожалуйста!

Елена Кузнецова
Реєстрація по закордонному паспорту 

Чи можливо зареєструватися на зно по закордонному паспорту,якщо український паспорт загублено і не має можливості виготовити новий паспорт до закінчення реєстрації.

sasha kykca
что делать если забил написать" згидно з оригиналом" 

Уси документи есть но забил написать "згидно з оригиналом" на копиях документов . И отправив лист . Что мне делать . Меня за регистрируют.

Анастасия Шевченко
закінчила технікум пару років тому яку категорію вибирати для участі в ЗНО 

Закінчила технікум пару років тому, тепер для вступу в ВНЗ потрібно здати ЗНО яку категорію треба вибрати , Вступник менулих років, і який документ подити атестат про середню освіту чи диплом з технікуму,

Anatolii Boriak
Дитина роздрукувала дві реєстраційні картки на ЗНО. як видалити першу картку? 

Дитина двічі пройшла реєстрацію і отримала дві реєстраційні картки під різними номерами. Як видалити першу, щоб небуло плутанини з номерами?

Тетяна Грон
Розділ в реєстраційній картці 

Доброго вечора, підкажіть будь ласка при реєстрації на ЗНО в реєстраційній картці вказується адреса та поштова адреса місця проживання чи приписки(якщо вони відрізняються)?

Студент
ДПА чи ні? 

Доброго ранку. Я випускник минулого року, маю атестат, зараз не навчаюсь, хочу складати ЗНО ще раз, але не знаю, мені потрібно скаладати ЗНО у "Процедура реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО" чи "Процедура реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО" ?

Дарія
Аттестат или справка? 

Учусь на третьем выпускном курсе в колледже, собираюсь написать ЗНО в этом году. Формально мы закончили школьную программу на втором курсе, но обычно аттестаты выдают вместе с дипломами. Для регистрации мне нужна копия аттестата или справка?

Клубничный Джем
Регистрация на Зно 

Как сейчас проходит регистрация на ЗНО? Куда идти? Или только сам собираешь документы и отправляешь по почте?

Инна Черняк-Шестобуз
У дитини пропала шапка. Хто за неї відповідає? 

Чи несе вчитель відповідальність за загублену шапку дитини?

Kozelrus
Інформація щодо другої освіти 

При реєстрації ЗНО, якщо не помиляюсь, із всього переліку необхідно вказувати або "маю вищу освіту" або "отримую освіту вперше". 1. Яка різниця, так як на загальних основах подаються документи? (напевне не для статистики ) 2. Якщо ж маючи вже 1 вищу освіту, вказати "здобуваю вперше", чим це може обернутися/які переваги?

Павлюк
Я вже закінчила школу і здала ЗНО в минулому році .Але в цьому році хочу знов здати зно з укр мови і англ мови,чи зможу я при вступі вибрати предмет і рік за який я хочу або за 2018 або за 2019. 

Я вже закінчила школу і здала ЗНО в минулому році .Але в цьому році хочу знов здати зно з укр мови і англ мови,чи зможу я при вступі вибрати предмет і рік за який я хочу або за 2018 або за 2019.

Богдан Корецький
Доброго дня. Маю таке запитання: маю звільнення від ЗНО за станом здоров'я . Чи можна мені буде поступити у вищий навчальний заклад, а якщо можна то які документи треба мати? 

маю звільнення від ЗНО за станом здоров'я . Чи можна мені буде поступити у вищий навчальний заклад, а якщо можна то які документи треба мати?

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!