Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Антон
Де можна забрати результати зно? 

Складав у цьому році ЗНО з української мови та літератури та з історії України. Я студент коледжу. Закінчив другий курс. Де я можу забрати результати ЗНО , щоб потім далі вступати у заклади вищої освіти? Дякую!

Olena Rondovs'ka
Чи можуть при вступі 1-2 бали перенести від одного предмета до другого (якщо другий здав добре)? 

Добрий день. За табл. переведення балів 2018 по хімії має бути 152 бали. (за новими правилами прохідний бал на мед - 150), тобто це на межі... Питання: Якщо раптом в 2019 буде визначено бал центром оц. якості освіти нижче прохідного (наприклад 148-149), чи можуть у вузі додати від іншого предмету недостаючий 1 бал?. (По біології має бути 185 балів за табл. 2018). Читала в неті, що якщо другий предмет здано на високий бал то така можливість існує.

Марк
Задачи география 

Срочно, если я решил все задачи правильно,но в бланке вписал их не в конце клеточку как по примеру в начале,что делать? Компьютер не засчитает их как правильный????

Kamilla
Проведення ЗНО з хімії 

Скажіть будь ласка, які таблиці під час екзамену будуть давати і чи можна користуватись калькулятором??Дякую)

Дмитро
Прошу рассмотреть правильность оценивания вопроса #1 ЗНО по Истории Украины 

Как можно обжаловать вопрос #1 по истории Украины?Ведь концентрация производства началась ещё в конце 19 века,кризис 1900-1903 только ускорил её,но не был ее причиной. Однако во время кризиса был замечен сильный спад добывающей и металлургической промышленности!(Подтверждение в сборнике ЗНО 2019, Власов, Кульчицкий,тема 18)Прошу вашейй помощи,т. к. это единственная "ошибка" в моем тесте

Тамара Шашкова
Какую роль играет третий предмет? 

В ВУЗ ,который я намереваясь поступать сдавать нужно только историю и укр.м ,а третий — творческий конкурс.Аттестата у меня ещё нет.Если я не очень хорошо сдам зно по третьему предмету это повлияет на моё поступление?

Анастасія
Чи буде в 2020 році математика обов'язковим предметом на ЗНО? 

Я в 2020 році буду складати ЗНО. Знаю що завжди на вибір складали історію України або математику. Я вже почала готуватися до історії України, тому хвилююся чи не буде математика в наступному році обов'язком предметом.

Олена Неділько
Як визнати завдання ЗНО некоректним? 

Завдання 58 з "Історії України" має формулювання, яке передбачає 2 правильні відповіді. Невірний ( на думку упорядників) варіант позбавляє дитину 3 балів. Якими мають бути дії, щоб визнати обидва варіанти відповіді вірними?

Александра Фисун
Зно 2019 з Історії України 

Я не згоден з 58 завданням. Я вважаю що скасування полків відбулося у 1713 році. Багато учнів втратили 3 бали через це недоречне питання. Ця дата не входить у програму зно. Сподіваюсь ця дата зарухаеться для всіх

Bogdan
ЗНО 2019 з історії України. 

Я не згоден з 58 завданням. Я вважаю що скасування полкiв вiдбулося 1713 року. Багато учнiв втратили 3 бали через це недоречне питання. Ця дата не входить в програму, навiщо було ставити таку послiдовнiсть? На неї нема однозначної вiдповiддi, багато репетиторiв та науковцiв помилились. Тодi як це повиннi робити звичайнi дiти??? Вiдповiсти на це завдання нереально, адже в програмi ЗНО дата скасування - 1713. Сподiваюсь, що ви зарахуєте це завдання для всiх.

Bubble
Можно ли поступить на филологический без истории с математикой 

Я знаю человека, который поступил с историей на техническую специальность (контракт), возможно ли то же с филологией (тоже на контракт)?

Вадим Вишнівський
чи можна вступити в навчальний заклад якщо не скласти зно з географії? 

в навчальному закладі в якому я планую навчатись, враховується лише зно з мови та математики. Якщо я не складу іспит з географії, то чи зможу я там навчатись? чи не потрібно буде мені перездавати всі зно в наступному році?

Jimmy2020
Пересдать ЗНО в 2020 году 

Завалил один из предметов(без него ни как не поступить в ВУЗ) Могу ли я пойти в ПТУ , отучиться там один год, а после сдать ЗНО заново?

Karina Skiruta
Не здала один із трьох ЗНО 

Доброго вам дня чи вечора! Так сталося, що я впевнена що не здала ЗНО з англійської мови. Зараз 12 тестових балів і я впевнена що буде написано "не склав". Для вступу вона потрібна і йде 3 предметом. Чи можливо буде в 2020 році написати лише англійську мову і вступити в вуз на бюджет/контракт із сертифікатом англійскої за 2020 рік та сертифікатам української мови та історії України за 2019 рік? Буду дуже вдячна кожній відповіді.

Sophia
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, що робити, якщо ЗНО з математики я випадково написала синьою ручкою? Відповіді не буде зараховано? 

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, що робити, якщо ЗНО з математики я випадково написала синьою ручкою? Відповіді не буде зараховано?

sasha
Не сдала один из трех предметов 

Дочь не сдала один из 3 предметов-английский.Но в Университет нужны икраинский и история +творческий конкурс.Она сможет поступить или нет?

sasha
Не сдала один из трех предметов 

Дочь не сдала один из 3 предметов-английский.Но в Университет нужны икраинский и история +творческий конкурс.Она сможет поступить или нет?

Nickselend
Не здати 4 екзамен 

Скажіть, будь ласка, якщо я здам 3 ЗНО (як ДПА) і не здам ( не наберу 100 балів) за 4 екзамен, який мені не потрібен в університет, щось станеться? Чи Отримаю я атестат, медаль?

artem
Коли будуть доступні відповіді до тестування з англійської мови? 

На сайті вказано, що правильні відповіді повинні бути сьогодні, але їх досі не має. З української мови правильні відповіді були доступні вже зранку 25 травня.

inka
Власне висловлення 

Якщо я тему власного висловлення розкрила поверхово та у висновку здебільшого, а тези навела з наведеного тексту, то мені мають хоч якісь бали дати?