Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Оксана Ткаченко
Що робити дирекції школи, коли учень не з'явився на ЗНО без поважної причини? 

Що робити адміністрації школи у випадку, коли особа не з'явилася на ЗНО для проходження ДПА без поважних причин. Які документи зібрати та в які строки? У якій формі проводити повторне ДПА з історії України?

Оксана Ткаченко
Особи, які не з’явилися для проходження ДПА у формі ЗНО без поважних причин... 

Особи, які не з’явилися для проходження ДПА у формі ЗНО без поважних причин

ya
Не сдал один предмет 

Добрый день! Скажите, пожалуйста, если в этом году я не сдал историю, а украинский и английский сдал, можно ли при поступлении в ВУЗ предоставлять результат прошлого года (в прошлом году я сдал историю, а украинский не сдал). И где его можно получить (прошлогодний)? Спасибо!

Goddan
Сертифікати 

Доброго дня, підскажіть будь ласка, у мене є сертифікат зно за 2016 рік де я склав 2 предмети, укр. мову та іноземну, 1 предмет завалив і не міг поступити в ВНЗ оскільки потрібно 3 предмети для вступу. Цього року я зареєструвався на 2 предмета, 1 з яких я склав, чи можу я поступати в ВНЗ за результатами зно з 2 сертифікатів, тобто за 2016 рік обрати 2 предмети + за 2017 1 предмет, загалом 3 предмети?

Даря
Могу ли я поступить в вуз по льготе инвалид с детства ? 

Здравствуйте,я не прошла порог по истории при сдаче зно,могу ли я поступить в вуз по льготе инвалид с детства ?

Олена Андрущенко
Про використання оцінки ЗНО 

Дитина навчається в медичному училищі. Здав ЗНО з 3-х предметів. Чи можемо ми використати оцінку по ЗНО по 12 бальній шкалі як оцінку за ПДА? Чи можна вказати вчителям на наказ Міністерства науки та освіти 10.01.2017 № 25 "Деякі питання нормативного забезпечення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Стася
Я зможу поступити в університет, якщо не здала Історію України? 

На скІльки мені відомо, українська мова, історія України і математика це головні предмети. Я здавала українську мову, історії України, біологію та географію. Українську мову, біологію та географію я здала, а історію ні. Я думала що можливо можна використати історію України із сертифіката за 2016 рік, бо там вона в мене здана, але я не знаю чи так можна. Підскажіть будь ласка, що мені робити? І чи є можливість поступити в університет?

123
ЗНО 

Якщо не здала історію, хоча вона іде в ДПА, то я зможу поступити у вищє? Якщо мені треба для вступу: математика,біологія,укр.мова - все здано.

Katе
Коли можна буде роздрукувати інформаційну картку до сертифіката? 

Підкажіть,будь ласка

Olga Matveeva
Які результати ЗНО або ДПА враховуються для отримання золотої медалі? 

Як результати ЗНО чи ДПА впливають на отримання золотої медалі, тобто які повинні бути бали чи оцінки для отримання медалі?

Диана Васильевна
Здала чи ні біологію 

Доброго дня , зала чи ні моя донька білогію з такими результатами Кількість тестових балів 29 (двадцять дев’ять балів) із 76 Результат за шкалою 100 – 200 балів 120.0 (сто двадцять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 29 (двадцять дев’ять балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів -5

Богдан Войтанівський
Апеляція 

Якщо подати на апеляцію то скільки це буде часу, до кінця червня чи швидше?

Богдан Войтанівський
Бланки відповідей 

Доброго дня! Я випускник минулих років. Хочу переглянути відскановані бланки відповідей з укр. мови та літератури. Тоді я можу скористатись функцією ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНКИ ВІДПОВІДЕЙ, чи це не те? Підскажіть будь-ласка. Дякую.

Galina Tsantsala
Чи потрібно здавати ЗНО для отримання другої вищої освіти? 

Вітаю.Маю магістерський ступінь з спеціальності "Облік і аудит" бажаю отримати другу вищу освіту за спеціальністю бібліотечна справа,що для цього потрібно здавати?

Kinder32
Чи можливо доздати не обраний предмет ЗНО на додатковій сессії з математики? 

Мені потрібно здати зно по математиці, тому що при обранні предметів на вибір я не встригла внести зміни до обрання саме цього необхідного предмета для вструпу в інститути.

Olena11
Подлежит ли обсуждению или апелляции решение экспертной комиссии при УЦОЯО по решению вынесения порогового балла? 

Можно ли как-то апеллировать данное решение по определению порогового бала? Потому что, на сегодняшний день, пороговый бал по истории Украины ЗНО 2017, на мой взгляд, был определен некорректно. Почему не учитывался процент выпускников прошлых лет? Почему не учитывался уровень сложности заданий? Если компьютер высчитал по теории вероятности, что "слепые" угадывания могут составлять 29 (!) баллов, это еще не значит,что люди, проходившие ЗНО со стопроцентной вероятностью угадают 29 ответов. Отсутствует учет человеческого фактора, на мой взгляд. И я считаю, что предложение В.А. Карандий по установлению порогового балла 25- вполне приемлемым. 25 - повышает уровень качества знаний, но при том, это не 32 и не 30, как предлагали некоторые члены комиссии. И не 29- определенные сухими математическими расчетами неодушевленной машины.

Ірина Тамазликар
Оцінка результату ЗНО за 12-бальною шкалою 

Доброго дня, скажіть будь ласка чому 168 балів це 9 за 12-бальною шкалою? За моїми підрахунками 10,8.

Egor Ovcharenko
Что должно быть написал на сайте, если не сдал зно? 

Что должно быть написал на сайте если не сдал зно?

lucky
копія сертифікаційної роботи 

як і де можна заказати копію сертифікаційної роботи

Оксана Гончарова
апеляція 

Скажіть будь-ласка, якщо на засіданні апеляційної комісії планується присутність представника учасника ЗНО (без самого учасника), чи потрібно оформляти якісь документи для підтвердження його представництва? Це може бути будь-яка людина?