Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Виктория Булинок
Статус "Потребує уточнення вступником" 

На сторінці з'явився статус "Потребує уточнення вступником" Треба надіслати дані ЗНО,хоча вони були вказані при подачі заяви, підкажіть яким чином і куди треба надіслати результаті іспитів?

Павло
Я не можу зареєструватись в кабінеті особистого електронного кабінету вступника 

Під час реєстрації вибиває, що: Виникла помилка при створенні Особистого електронного кабінету вступника. Вказаний логін вже використовується іншим користувачем. Як він може використовуватись іншимякщо це тільки мій gmail???

Олег
Чому не приходить лист для підтвердження пошти? 

При вході до особистого електронного кабінету вступника спливає таке вікно як на скріншоті http://prntscr.com/fv3l8e , але лист для активації на пошту не приходить. Будь ласка, підкажіть що робити.

Влада Скриданенко
Смогу ли я поступить в ВУЗ? 

Здравствуйте!Скажите,пожалуйста. Смогу ли я поступить в ВУЗ на контракт, если я сдала из 3 предметов - украинский и английский, историю не сдала. Смогут ли взять меня на контракт? В Одессе в МГУ, в Умани. Или уже только училище? Подскажите, пожалуйста.

Христина Данчевська
в електронному кабінеті не вибиває результати апеляції 

Я подала на апеляцію з української мови, мені добавили 4 бали, але в електронному кабінеті вибиває старі результати. що робити?

Пащенко Катерина
Консульційні центри 

Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи уже працюють консультаційні центри для створення електронних кабінетів. якшо працюють, скажіть, де можна знайти більше інформації. Дякую

vladislav
Про ЗНО-2018 

Чи буде англійська мова обов'язковою на ЗНО-2018? Якщо це зараз невідомо, то коли приблизно з'явиться інформація про це?

vladislav
Про вступ 

Запитання таке: я, наприклад, захотів вступити до 3 факультетів політехнічного інституту і направив туди свої заяви. Пріорітет 1 я поставив на програмну інженерію, пріорітет 2 на комп'ютерну інженерію, пріорітет 3 на якусь інженерну спеціальність. Я хочу потрапити до інституту обов'язково безкоштовно. Якщо я не набрав достатньо балів щоб потрапити на бюджет на програмну інженерію, але достатньо для вступу на комп'ютерну інженерію, то чи я потраплю на бюджет на комп'ютерну інженерію, чи я повинен буду платити за контракт на програмній інженерії, якщо пріорітет на неї вище? Вибачте за таке велике запитання, просто важко було його сформулювати.

anonym
Як реєструватися на ЗНО бакалаврам? 

Для вступу на здобуття ступеня магістра за спеціальністю право не потрібно створювати онлайн кабінет? Реєстрація на ЗНО для діючих бакалаврів відбувається в самих вишах шляхом подання паперових документів?

Алексей Маратов
Не регистрирует электронный кабинет! 

Чтобы не делал, как бы с бубном не танцевал все время пишет: "Неможливо зареєструвати Особистий електронний кабінет вступника у зв'язку з невідповідністю персональних даних атестата та сертифіката ЗНО. Спробуйте зареєструватися пізніше." Как решить проблему?

Evgeny Klimchuk
Чому не працює пошук ВНЗ по предметах ЗНО? 

Чому не працює сервіс "Пошук ВНЗ по предметах ЗНО"? Коли можна буде ним скористатись?

Ольга Римлянська
Як студенту коледжу отримати допуск до здачі ЗНО? 

Чи має право студент коледжу отримати можливість складати ЗНО та вступати на бюджет в університет?

Olga Matveeva
Апеляція 

Як можна відкликати апеляцію?

Ольга Приходько
Подскажите, могу ли я досдать один предмет зно на следующий год? 

В этом году решила не сдавать один предмет, но он оказался необъходим при поступлении. Можно ли его досдать на следующий год, только его?

Bogdan Kachmar
Комбінування сертифікатів зно 2016-2017 

Підкажіть будь ласка, чи можливо комбінування сертифікатів зно 2016-2017 років і якщо так то як в особистому кабінеті подати 2 сертифікати?

Иванович
Документы нужно будет сканировать или можно и сняты на телефон? 

Добрый день! Документы, которые нужно будет отправить на сайт(29 июня) нужно сканировать или можно и снятыми на телефон? Речь идёт об сертификате зно, паспорт, военный билет и прочее, которые будут загружены на сайт.

ясочка
чи повинні учні 11 класу складати дпа з історії України у формі зно і викону 

учні 11 класу, які не будуть вступати на навчання, виконали ДПА з історії України у формі ЗНО тількиту частину 20-21 століття.ДПА здали, отримали оцінки 4-6 балів, але не склали (так записано, і ми розуміємо чому, бо до виконання інших частин не приступали). І тут почалося, що будемо звучати в негативному плані і т.д. чи правомірно це? чи повинні були учні писати всі частини, чи тільки дпа? і де це можна прочитати

Татьяна Росторгуева
Аппеляция по ЗНО 

Добрый день! Как отозвать заявление о результатах до начала его рассмотрения на заседании апелляционной комиссии. История Украины. Дата реестрации-23.06.2017,номер -3276 Сертификат № 0295595 Росторгуев Роман Евгениьевич.

Olga Matveeva
апеляція 

Чи має право абітурієнт бути присутнім на засіданні апеляційної комісії з чернеткою?

Egor Ovcharenko
Смогу ли я поступить ? 

Я взял 4 предмета: Укр.мова и укр лит(ДПА), Математика(ДПА), Физика(ДПА) и англ мова. Я завалил физику, но для поступления мне физика не нужна(по ДПА 3 вышло). Для поступления мне нужна Укр. мова, матем и англ. Смогу ли я поступить ?