Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Татьяна Мандзюк
Обов'язкові предмети на зно 

Скажіть,будь-ласка, вже відомо, які предмети випускники 11 класу будуть здавати на ЗНО 2018?

Анечка Бурдейная
Чи можна у 2018 році вступити у виш з результатами зно у 2016 

Я здавала зно з чотирьох предметів у 2016 році, чи можу я скористатися результатами одного предмету з 2016 року і здати ще 2 предмети у 2018?

Oxana Lysenko
Які обов*язкові ЗНО будуть у 2018 році? 

Чі буде обов*язковим предметом ЗНО іноземна мова ? Чі будуть на вибір три предмета історія, математика та біологія? Скільки буде обов*язкових предметів по ЗНО?

Dododo
Пересдача для выпускников 2016 года 

В 2016 году сдавала ВНО: укр. яз., математику и третий был география но не сдавала в связи с сложившимися обстоятельствами. Поступила в техникум на второй курс на базе ВНО, недоучилась. В 2018 хочу поступить в ВУЗ, мне нужно нужно заново пересдавать все предметы? И нужно ли будет сдавать английский как обязательный?

Илона
Поступление в мед вуз 

Я собираюсь поступать в медицинский вуз , для этого необходимо сдавать украинский язык и литературу , химию и биологию. Я знаю, что обязательными предметами также являются математика или история. Можно ли заменить их биологией, так как этого требует специальность ? Или тогда придётся сдавать 4 предмета на ЗНО?

Настя Комарова
Обов'язкові предмети 

Нещодавно знайшла інформацію, що "в переліку обов'язкових предметів є математика, яка може бути замінена історією чи біологією". Це дійсно так, що можна здати біологію замість історії чи математики? Для вступу в медичний мені потрібно здати біологію та хімію. Як я чула можуть зробити ще й англійську обов'язковим. А 5 предметів здавати не можна. Поясніть, будь ласка, хто знає.

Inna Kubas
Англійська мова 

Чи буде у 2018 році обов'язковий іспит ЗНО з англійської мови? Дайте будь ласка відповідь,для того щоб знати до чого готуватись і заздалегідь розпочати акхтивну підготовку. Дякую за розуміння!

Андрій Петриків
Скільки предметів буде на ЗНО у 2018 році три чи чотири 

Скільки предметів буде на ЗНО у 2018 році три чи чотири-укр,мова ,історія математика ,третій на вибір учня а чи буде четвертий загальнообовязковий предмет.Дякую

kora10
Зно в 9классе ? 

Выпускники 9классов будут сдавать зно в 2018году?

Анна Артамонова
Не зрозуміла про обов'язкові предмети в 2018 

Доброго дня! Вибачте за турбування! Можете будь ласка пояснити, англ.мова в 2018 стане обов'язковим предметом, як українська мова, тобто всім треба буде її сдавати? Чи вона просте ввійде в список обов'язкових дисциплін, і якщо вона для вступу мені не потрібна, то я оберу або історію, або біологію, або математику?

Irina Krivitskaya
ЗНО з англійської мови та сертифікат В1 

З Вашої публікації: "Починаючи з 2018 року Українським центром оцінювання якості освіти буде впроваджено ЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2." В разі високого рівня здачі ЗНО на В1, чи можна отримати сетифікат з англійської мови рівня В1 (якщо дитина вирішить вступати в закордонний ВУЗ)?

Sosnova.s
Кількість предметів ЗНО 

Питання важливе для вступників МЕДВУЗів та іншого біологічного напряму: На даний час для випускників кількість предметів для ЗНО -три: 1-Укр, 2-математика або історія, 3-на вибір. Максимально можна здати не більше 4 предметів ЗНО. Але для медичного ВУЗу багато дітей з 9 класу готувались до хімії та біології, тому цього року вимушені були здавати 4 предмети (4й -хімія чи біологія, в залежності який був 3й предмет). За останній рік навчання у школі терміново вирішувати готувати для МЕДВУЗу ЗНО з математики чи історії немає сенсу, якщо дитина багато часу витратила на хімію і біологію. Наступного року до предметів ЗНО буде додана іноземна мова. Тобто буде не більше 5 предметів? Чи залишиться 4, а 2м обов'язковим предметом буде математики або історія або біологія? Зазначене вирішить питання випускнику готувати для атестату та ЗНО тільки українську, іноземну, біологію та хімію та не розпорошувати мізки і витрачати зайву напругу й нерви на інші предмети. У кого і коли можна отримати відповідь на таке питання?

Sosnova.s
Іноземна мова в ЗНО 2018 

Якщо дитина вивчала у школі французьку, а англійська була другою мовою, іноземна на ЗНО у 2018 має бути все одно англійська?

vladislav
Про ЗНО-2018 

Коли з'явиться програма для ЗНО-2018? Просто хотілося б дізнатися список літератури на ЗНО та іншу інформацію.

Viktoriya Sokolova
ЗНО 2016 

Как подать заяву на поступление с ЗНО за 2016 год? Страница осталась на освитавсем, но не заходит через логин и пароль. Пробую через забыл пароль, пишет, что нет такого эмейл адреса.

Александра
когда сертификат зно считается недействительным? 

СЕРТИФИКАТ ЗНО СЧИТАЕТСЯ ПОВРЕЖДЕННЫМ ТОЛЬКО ЕСЛИ БЕДА С ГОЛОГРАФИЧЕСКОЙ НАКЛЕЙКОЙ?

Ростик Чапля
Неможу зареєструватись!Допоможіть! 

При реєстрації вибиває таке повідомлення, що мені робити?Не можу зареєструватися вже 6 день!!! Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock | communication buffer resources with another process has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction Після п*яти спроб пише, що з такою електронною поштою існує кабінет але активація на пошту не приходить!!!ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

Ростик Чапля
Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock | communication buffer resources with another process has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction 

Поможіть, ніяк не зареєструюсь!

Ростик Чапля
Проблеми при реєстрації в кабінет вступника 

При реєстрації вибиває таке повідомлення, що мені робити?Не можу зареєструватися вже 6 день!!! Transaction (Process ID 56) was deadlocked on lock | communication buffer resources with another process has been chosen as the deadlock victim. Rerun the transaction Після п*яти спроб пише, що з такою електронною поштою існує кабінет але активація на пошту не приходить!!!ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!

Наталия Кравенская
Що робити? 

Ввожу серію атестата і пише що він невірний. Десять раз перевірила і всеодно не працює. Допоможіть.