Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Svanka Sveta
Срок действия сертификата зно 2017 

Есть ли уже официальная информация, что все ЗНО, кроме английского, которые были сданы в 2017, действуют в 2018? Если нет, то когда будет?

Anastasia
Чи можна отримати дозвіл на здачу п'ятьох ЗНО? 

Доброго дня! Я учениця 11 класу і маю намір вступати на біофак. Мені потрібно здавати хімію і біологію, плюс обов'язковий предмет - математика. Але найкраще за все я знаю англійську, і хоч і збираюсь здавати міжнародний екзамен в січні, я розумію, що на зарахування до вузу це не впливає. Я б дуже хотіла здавати уей предмет, оскільки це значно розширить вибір майбутнього вузу. Чи можна отримати дозвіл на здачу п'ятого екзамену?

Valera
Сдача зно повторно 

Я сдавал зно в 2017, сдал укр 180 мат 161, англ 180. Говорят, что англ не принимается в 2018, ок, если он не принимается то мне придётся его сдавать заново , чтобы поступить. Но мат и укр вроде принимаются , можно ли конкретно сдать англ 2018 года, и при поступление использовать сертификаты моих двух предметов в 2018 ? Или сдать опять мат и укр для галочки, но использовать 2017 сертификаты ?

Eva
ЗНО 2018 

Чому обов'язково в зно 2018 необхідно здавати математику або історію? В зно 2017 було математика або історія, або біологія. Абітурієнтам - медикам 2018 доведеться складати математику або історію, яка їм у вступній кампанії не згодиться, тому що в більшість медуниверситетів необхідно здавати біологію і хімію.

Ольга Рущак
Скажіть будь ласка де подавати заяву на здачу зно? 

Я закінчила школу у 2005 році хочу поступати знову але де здавати зно і куди подавати заяву незнаю підкажіть будь ласка дякую!

Vlad Sichik
ЗНО після ПТУ 

Щоб поступити у ВНЗ після ПТУ(філія ВНЗ) пострібно здавати ЗНО?

vladislav
Про профільний предмет 

Я профільним предметом здаю математику. Я чув, що на цьому екзамені зараз немає поділу на профільний та стандартний рівні. Чи означає це, що я буду здавати математику на однаковому зі всіма учнями рівні, а її результат мені просто зарахують як профільний?

lena
Яка доступність до якісної освіти дітей сільських шкіл за відсутності якісного інтернету? 

1,5 години пішло на те щоб зареєструватися на протеус(масові онлайн курси) Переглянути матеріал все рівно не можна- він не завантажується((( Так про яку доступність до якісної освіти можна говорити???? За цей час скільки можна прочитати або зробити. Може нарешті слона(тобто освіту) перестануть витягувати за вуха ? Де якісний інтернет в сільській місцевості??? Чи ми не люди??

Alexandra Tikhonova
На каком уровне нужно сдавать зно: в1 или в2? 

"Выпускники старшей школы общеобразовательных учебных заведений 2018 года, которые хотят засчитать результат внешнего независимого оценивания по иностранному языку как оценку за государственную итоговую аттестацию и изучали этот иностранный язык на профильном уровне, должны сдавать соответствующий предметный тест уровня В2." Если я учусь в школе, не изучая английский на профильном уровне, но хочу засчитать результат зно как оценку за дпа, то какой уровень английского мне следует сдавать на зно: в1 или в2?

Pitomets Maxim
ЗНО !!! Английский язык уровень В1 и уровень В2 !!!! 

Задачка. Одна дитина здає ЗНО з англ. мови рівень В1 на 199 балів, а друга дитина рівень В2 на 198 балів. По іншим предметам (укр. мова та математика) однакова кількість балів . Вони подають документи на одну спеціальність з одним бюджетним місцем. в один той же ВУЗ. Хто пройде на "бюджет"?

Анечка Бурдейная
Повторний вступ до вищого навчального закладу 

Я вже отримала атестат про повну загальну середню освіту. Які обов'язкові предмети для зно потрібно здати? За умови, що складала зно у 2016 році

vladislav
Про кількість предметів, які потрібно здавати 

Я так зрозумів, що максимальна кількість предметів, які має право здати випускник, дорінює чотирьом. Але ж 4 предмети необов'язково здавати, може вистачити і трьох? Наприклад, я на свою спеціальність буду здавати укр. мову і літ., математику, фізику або англійську на вибір. Чи можу я здати лише мову, математику та фізику, зарахувавши їх результати як ДПА і якщо їх мені вистачить для вступу? Тобто не завжди є потреба здавати 4 предмети, можна ж здати всього 3?

Pitomets Maxim
Англ. мова 

Задачка. Одна дитина здає ЗНО з англ. мова рівеь В1 на 199 аів, а друга дитина рівень В2 на 190 балів. По іншим предметам однакова кількість балів. Вони подають документи на одну спеціальність. в один той же ВУЗ, де одне бюджетне місце. Хто пройде на "бюджет".

vladislav
ЗНО з англійської мови 

Чи відомо вже остаточно, на 100%, чи буде англійська обов'язковою на ЗНО-2018 чи ні? Начебто я так зрозумів що вона не буде обов'язковою, але хочу перепитати.

IlyaZd
Обов'язкові предмети до здачі на ЗНО 

Чи вірна інформація, що ЗНО складається з першого обов'язкового предмету-української мови та літератури, другого на вибір з поміж: математики, історії України або біології, а третій та четвертий предмети на вибір? Чи є англійська мова обов'язковою до здачі на ЗНО?

Елена Ляшенко
Я так понимаю, если ребенок в школе изучает углубленно английский, то ЗНО по английскому для него будет на уровне В2, а если, кро... 

Я так понимаю, если ребенок в школе изучает углубленно английский, то ЗНО по английскому для него будет на уровне В2, а если, кроме английского у нас есть и немецкий (неуглубленно, 2 раза в неделю), то на каком уровне (В1 или В2) будет для него зно по немецкому?

Sosnova.s
Предмети ЗНО 

Наразі наказ МОН про ЗНО 2018 не набрав чинності. Але він визначає другий обов'язковий предмет як математика/історія і третій на вибір + ще один за бажанням. У списку на вибір є в т.ч іноземні, але вони не обов'язково. Питання: 1) Хіба може бути так, що до його опублікування ще додадуть іноземну обов'язкову? Тоді повинно змінювати наказ, це можливо бути? А 2 предмети на вибір неможливо буде вибрати, коли, наприклад, 3й і 4й випускник планував обрати хімію і біологію. 2) Чі існує варіант, що до обов'язкового предмету додадуть біологію? Дякую

irishka1210
ЗНО з іноземної мови 

Що стосується англійської мови, як буде визначатись, який рівень складності буде складати учень. Цей рівень буде обирати сам учень, чи він залежить від поглибленності вивчення мови у школі.

Anna
Чи можна здавати лише 3 предмети ? 

Чи можна здавати лише 3 предмети, які відповідно одночасно будуть для вступу та як ДПА, чи обов'язково 4 ? Впливає на щось лише здача 3 предметів ? Вдячна за відповідь.

Алекс Свиридонов
Привет. А сколько предметов можно сдавать? 

Привет. А сколько предметов можно сдавать?