Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Pitomets Maxim
Іноземна мова ЗНО 

Доброго дня ! Прошу Вас внести роз"яснення з наступного питання. Мій син навчається з профільним вивченням іноземної мови, але він не бажає здавати її третім предметом для аттестації ДПА. Він буде здавати: 1. Математика; 2. Укр. мова та літ.-ра; 3. Історія. А вже четвертим предметом іноземну мову. Я так вважаю, що йому не потрібно здавати іноз. мову за рівнем В2, а потрібно здавати за рівнем В1. Прошу підтвердити або спростувати моє припущення. Чім відрізняються В1 та В2? Як будуть нароховуватся бали? Дякую за увагу !

Валерія Белецька
Чи допустять мене до ЗНО з англійської мови рівня В2? 

Я навчаюсь в звичайній школі. Щоб вступити в ВУЗ мені потрібно здавати ЗНО з англійської мови рівня В2. Чи допустять мене до тесту цього рівня?

Margarita Lobach
ЗНО в ПТНЗ 

Чи обов'язкова здача ЗНО в 2018 році для учнів які здобувають середню освіту в ПТНЗ і отримують фах кваліфікованого робітника?

user09
Сертифікати ЗНО 

Добрий день! Я б хотіла запитати чи можу я подавати заяву до університету з сертифікатом ЗНО з української мови за 2017 рік, але сертифікати з усіх інших предметів за 2018 рік?

Sofa Rudenko
Могу ли я не сдавать 3 предмет по зно , а предоставить сертификат IELTS? 

Если я собиралась сдавать третий предмет английский , но буду получать IELTS, можно ли предоставить диплом и сдавать только два предмета ( укр и мат) ?

Аня Бойко
ЗНО для студентов колледжа 

Студенту второго курса колледжа при сдаче ЗНО нужно отвечать на вопросы и по украинскому языку и по литературе? Говорят, что литературу можно не писать, так как им нужна оценка только по укр.языку, это правда?

BogdanaB
Якого рівня буде предметний тест с англійської мови для ДПА? 

МОН озвучило, що "випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2" Виникає питання: рівень В2 складатимуть лише учні профільних класів чи й учні універсальних класів, які хочуть зарахувати англійську як ДПА?

Владислава Кравченко
ЗНО 

Якщо я навчаюсь на 1 курсі університету, я можу здати ЗНО? Якщо нікуди не поступлю по новому ЗНО, я зможу продовжити навчання?

Maryna Bessonova
оновіть лінк у публікації про Умови вступу 2018 

На Вашому сайті у публікації про Умови вступу, у додатках до Умов вступу 2018 файли не співпадають з аналогічними документами на сайті МОН (наприклад: у додатку 4 профільним предметом при вступі на бакалаврат на спеціальність 033 -"філософія" вказано "математику", а не "історію України") Не лякайте вступників, їх батьків та ВНЗ. Може була помилка, на сайті МОН замінили, а у Вас - старий варіант так і залишився.

Pitomets Maxim
Английский язык на ЗНО 

Подскажите пожалуйста, будет ли деление иностранного языка на ЗНО на уровни В1 и В2?

Оксана Пасичник
ЗНО з англійської, як другої іноземної мови 

Чи має право учень здавати ЗНО з англійської мови, як другої іноземної(рівень В1) та зарахувати його результати як результати ДПА ?

Олена
Чи обов'язково профільний предмет школи здавати на ЗНО? 

Чи вірно я розумію, що третім предметом ЗНО (після обов'язкових укр. мови та історії/математики) я маю право не вибирати англійську мову, хоча в мене спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови, а вибрати інший дозволений для ЗНО предмет на вибір? Чи обов'язково профільний предмет школи має бути оцінений на ДПА в 11 класі?

Inna Kubas
Чому сертефікат ЗНО з історії України потрібен на таку малу кількість факультетів? 

Відвідувала багато ВНЗ і побачила,що лише на деякі факультети(таких мало) потрібен сертефікат ЗНО з історії України. Яка причинв таких змін? Тому що в тому році було не так(сертефікат був потрібен). Чи зміниться ще перелік предметів ЗНО для того чи іншого ВНЗ для вступників 2018? Дякую за відповідь.

Misha Chernyavsky
Фізична реабілітація 

Доброго вечора! Не можу знайти спеціальність "Фізична реабілітація" у переліку спеціальностей у 2018 року. Що треба здавати на цю спеціальність? Як вона по-інакше підписана? Дякую за увагу!

Annastudent
Використання сертифікату 

Якщо я в минулому році складала ЗНО,але не вступила до ВНЗ, то можу я в цьому році скласти ЗНО, а потім при вступі використати кращі результати? Наприклад ,в минулому році я склала ЗНО з мови на 180,а в цьому складу на 160,а історію склала на 170,а складу на 175.То я можу взяти мову з минулого року, а історію за цей рік?

Catherine Vorobyova
які предмети будуть зараховуватися як шкільне ДПА? 

У зв'язку з новими правилами щодо ЗНО, які предмети будуть зараховуватися як шкільне ДПА? Наприклад, у минулих роках обов'язковим було складання ЗНО або з математики,або з Історії України. У проекті було написано, що у цьому році можна буде замінити математику на біологію чи історію, як це буде вимагати ВНЗ.

ZNOSHNIK
У медичний 150 балів? 

Вже точно відомо, чи буде поріг у медичний 150 балів?

Lera
Зі скількох предметів потрібно складати ЗНО? 

Скажіть, будь ласка , для вступу на факультет міжнародні відносини потрібно складати ЗНО з трьох предметів ? ( історія, українська мова й іноземна мова)

vladislav
ЗНО-2018 

Чи буде англійська на ЗНО-2018 обов'язковим предметом? Я так зрозумів, що не буде, але хочу перепитати.

s_juli
Рейтинг шкіл Вінницької області 2017 року 

На сторінці сайту "Рейтинг шкіл Вінницької області 2017 року" опубліковано рейтинги Юрковецька середня ЗОШ I-III ст. та Юрківська ЗОШ I-III ст. В яких районах розміщені ці навчальні заклади? Адже села з назвами Юрківці, є в Могилів-Подільському та Немирівському района Вінницької області?