Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Тетяна
Подскажите пожалуйста,если я в 2019 году буду поступать в академию после техникума нужно ли мне сдавать ЗНО по украинскому языку? 

Если нужно,то какого документа мне делать копию? аттестата? или об окончании 11 класса додатка?

Витаха Кожух
Добрый День. Подскажите,если человек окончит в 2018 году Колледж,то ему придется сдавать ЗНО,чтобы поступить в Университет на заочную... 

Добрый День. Подскажите,если человек окончит в 2018 году Колледж,то ему придется сдавать ЗНО,чтобы поступить в Университет на заочную форму обучения???

Даша Зайцева
Про вступ до медичних вузів, яке ЗНО потрібно здавати? 

Відбулися зміни щодо спеціальностей і які на них потрібно здавати ЗНО. Раніше було укр. мова і літ., біологія, та хімія або фізика на вибір. А зараз зміни відбулися щодо третього ЗНО, на вибір хімія або математика. Отже здавати потрібно укр. мова і література, біологія, та на вибір хімія або математика. Питання в чому, ці зміни обов'язково примаймають вищі навчальні заклади? Тому що на офіційних сайтах закладів інформації не має про ці зміни.

Топольницька Олександра Ярославівна
Як здавати ЗНО учням, що поступають за кордон 

Є учні в 11 класі, які планують поступати за кордон. Як правильно реєструватися на ЗНО?

Masha Horobets
Сертифікат ЗНО 

Доброго Вечора, чи можна вступати у 2018 році у ВНЗ із сертифікатом 2017 року, але використати лише один предмет зданий за 2017 рік, а два інших перездані у 2018? Для більш точного пояснення скажу, що у 2017 році було здано три предмети: українську мову та літературу, математику та англійську мову. Хочеться залишити результат української мови та літератури за 2017 рік, а математику та англійську здати та використати за 2018 рік, чи можливий такий варіант? Дякую за відповідь.

Julia 123
Хочу поступить в мвд , у меня уже есть 1 высшее образование и по этому буду поступать на магистратуру и нужно задавать зно,скажите как... 

Хочу поступить в мвд , у меня уже есть 1 высшее образование и по этому буду поступать на магистратуру и нужно задавать зно,скажите как подготовиться? Есть ли какие-то книги ,может примерные вопросы которые могут быть? Когда училась в меде и задавали кроки у нас был пособник и там было 1000 вопросов и ответов из которых 200 было на кроках

Iryna
количество предметов 

Какое количество предметов можно сдать на ЗНО-2018?

Lit214
Если не хватает баллов ЗНО 2016 по биологии, нужно сдавать все предметы либо только биологию? 

ЗНО сдавали в 2016 году. Укр мова и литература, математика, биология и химия. Украинский и математика выше 130 баллов, а биология и химия меньше 150, чего недостаточно для поступления на медицинские специальности. Что нужно сдавать теперь для поступления в 2018 году? Спасибо

Dmitriy Karpov
Сертификат ЗНО 2016 в 2018 году 

Можно ли будет поступить в ВУЗ по сертификату зно 2016,в 2018 году?

Znoidet
Можно ли поступить на бюджет сдавая уровень B1 по английскому? 

Здравствуйте! Нам в школе сказали , что те, кто сдает уровень В1 по английскому не смогут поступить на бюджет, якобы там максимальный бал только 150 Правда ли это ? Если мой вуз принимает уровень В1 , смогу ли я набрать балл 190+ или только 150+ и самое главное можно ли получить бюджет?

Людмила Корнило
англійська мова 

Чи можна поступати на іняз якщо англійська на зно 4 предмет

Вікторія Савляк
чи діє сертифікат ЗНО 2016 року при вступі на 2018? 

чи діє сертифікат ЗНО 2016 року при вступі на 2018?

Anna Solonitskaya
завдання для аудіювання з англійської мови 

Де на сайті знаходяться завдання для ауюдіювання з англійської мови на вашому сайті для тренування?

VetA
Чи можна при вступі у 2018-ому році використати сертифікат ЗНО 2016-го року? 

А саме використати сертифікат 16-го року з таких предметів як українська мова та література і історія України, а в 18-ому році здати англійську мову, якщо я цей предмет не здавала у 2016-ому році? Чи треба заново проходити ЗНО з усіх предметів?

Назар Заяць
Чи точно буде аудіювання на ЗНО з іноземної мови? 

Я прочитав статтю, яка була висвітлена 14.11.2017 і там написано, що В1 і В2 рівні відмінено. І тепер я не розумію чи буде аудіювання.

Ольга Цокало
Написання власного висловлювання з української літератури : використання прикладу 

В власному висловлюванні потрібно навести 2 приклади : з історії та з української літератури(наскільки я знаю).Нещодавно дізналася, що можна навести приклад і із зарубіжної літератури. Питання : можна наводити приклад ТІЛЬКИ з тої зарубіжної літератури, яку ми вчимо за шкільною програмою(тобто в школі), чи можна навести приклад з БУДЬ-ЯКОЇ зарубіжної літератури (наприклад, прочитаної мною поза шкільною пограмою). Просто моя знайома вчителька каже, що не можна наводити приклад з будь-якої зарубіжної л-ри, бо ті, хто перевірятимуть, не будуть думати чи порушена в тому творі ця проблема, чи ні(адже вони не знають його змісту).А інша вчителька сказала, що можна навести приклад з будь-якої зарубіжної л-ри, навіть яка виходить за рамки шкільної програми.Хто з них правий??

Оксана Сінченко
ЗНО коледж 

Скажіть, будь ласка, ЗНО з яких прeдмeтів є обов*язковим? Моя дочка навчається в колeджі. Студeнтам сказали, що після 2 курсу вони булуть здавати укр.мову і матeматику. З мовою зрозуміло, що цe є обов*язковим. Питання щодо матeматика. Чи обов*язковим є ЗНО з цього прeдмeту? Чи можна обрати інший прeдмeт, наприклад, історію?

Golubka
Как мне зарегистроватся на зно если аттестат Русский 

Я заканчивала школу в России в 2005 году, сейчас живу в Харьковской обл. Хочу поступать в 2018. Для этого нужно сдать ЗНО как мне зарегестрироватся.

Foma Dragov
Як зареєструватись на ЗНО, де взяти бланки і куди їх відправляти? 

Річ у тім, що я вже здавав ЗНО минулого року та поступив у ВНЗ , проте зараз хочу забрати документи та поступити в інший університет. Для цього потрібно здати ЗНО, проте я не знаю як зареєструватися, бо минулого року моя школа предоставляла мені папери та все робила сама , а зараз я вже не у школі.

Foma Dragov
Як зареєструватись на ЗНО, де взяти бланки і куди їх відправляти? 

Річ у тім, що я вже здавав ЗНО минулого року та поступив у ВНЗ , проте зараз хочу забрати документи та поступити в інший університет. Для цього потрібно здати ЗНО, проте я не знаю як зареєструватися, бо минулого року моя школа предоставляла мені папери та все робила сама , а зараз я вже не у школі.