Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Olha Skulska
Сайт УЦОЯО не працює 

Добрий день! Сайт УЦОЯО не працює. Неможливо зайти в особистий кабінет і роздрукувати запрошення на ЗНО.

Kate
Загубила паспорт 

До ЗНО залишилося декiлька днів, а я втратила свій паспорт, що мені робити? Чи можна здати ЗНО без паспорта за свідоцтвом про народження та іншими документами, які підтверджують мою особистість ??

Kate
Загубила паспорт 

До ЗНО залишилося декiлька днів, а я втратила свій паспорт, що мені робити? Чи можна здати ЗНО без паспорта за свідоцтвом про народження та іншими документами, які підтверджують мою особистість ??

Анастасия Билусяк
Не могу прийти за ЗНО по истории 

Здравствуйте Я живу на территории Крыма. Собираюсь поступать этим летом в Украину. Так вышло, что у меня здесь экзамен по русскому 6 июня, совпадает с датой проведения экзамена по Истории Украины. Как выяснилось, я этот экзамен пропустить не могу (а если могу, то не заканчивать школу, пересдавать в следующем году). Могу ли пропустить историю по причине проживания на оккупированной территории и зарегистрироваться на дополнительную сессии только по одному предмету?

Arthur Riabokon
Не працює сторінка ЗНО онлайн. 

Коли запрацює?

Ostap Zaluthets
Зно за всі роки 

Можливо у вас є зно за остані роки у форматі doc(word)??? Буду вдячний за любу інформацію.

Ann Sydoruk
Втрата паспорта 

Що робити у разі втрати паспорта, за чким закріплений сертифікат для складання ЗнО? Чи можливий допуск до складання за витягом з поліції?

Oksana Maljus
ЗНО як ДПА 

Скажіть будь ласка, чи можна складати ЗНО з німецької мови і зарахувати його як ДПА в 11 класі, якщо у 10-11 класі німецька мова була факультативним предметом? У 5-9 вивчали як другу іноземну.

Alena
Сколько будет действовать сертификат зно 2018? 

На просторах интернета до сих пор нет ответа на мой вопрос. Абсолютно на всех сайтах касающихся зно написано что ещё ничего не решено. И так, все таки, будет ли сертификат 2018 действителен в 2019?

Анна Мігель
З Укрпошти повернули лист з запрошенням назад 

Для проходження ЗНО зареєстрували, а лист з інформацією для проходження ЗНО з Укрпошти не змогла отримати, поштова скринька була пошкоджена, та довгий час не могли його вручити( вияснила у відділенні поштового зв'язку). Як вирішити цю проблему? Чи можу я отримати лист повторно, оплативши самостійно його доставку чи можливо десь забрати особисто? Дякую.

Olga Dekeyzer
Підскажіть будьласка,мій син навчаєтья у коледжі на 2 му курсі.Складає ЗНО по украінській мові.Скажіть будьласка мінімальний бал для вступу у вищій з у навчальний заклад по профілю.І чи взагалі потрібне це ЗНО 

Підскажіть будьласка,мій син навчаєтья у коледжі на 2 му курсі.Складає ЗНО по украінській мові.Скажіть будьласка мінімальний бал для вступу у вищій навчальний заклад по профілю.І чи взагалі потрібне це ЗНО з украінськоі мови для вступу після коледжу,там же сдається по фаху.Чи має право учень у наступному році на пересдачу?

Nikitochka
ЗНО 

Если я взял на ЗНО 4 предмета и 3 из них считаются как ДПА, а один просто так, и как-раз провалил его, то может быть аннулировано все ЗНО?

mKovalchuk
Місце проведення 

Як дізнатись місце проведення ЗНО

Violetta
Чи маю я право на квоти? 

Я - інвалід з дитинства. Маю 3 групу інвалідності.

Julia Bulgakova
Будет ли в 2019 году ВНО по английскому языку обязательным? 

Будет ли в 2017 году ВНО по английскому языку обязательным? Если да,то возможно ли английский язык заменить на другой предмет если того требует выбранная специальность в ВУЗе(ну или там есть выбор)? Например: 1)укр.мова и литература,2) математика либо история,3) английский язык либо география.

Helen Shcherbina
Чи може вчитель англійської мови та зарубіжної літератури працювати у пункті ЗНО при здачі української мови та літератури? 

Я викладаю у школі англійську мову та зарубіжну літературу, чи можу я брати участь у проведенні ЗНО з української мови?

Roman Chelpan
Возможность участия в дополнительной сессии 

Добрый день! Решил поступать в зарубежный вуз. Пригласили на день открытых дверей на 2.06. купил зараннее билет на самолет на 01.06., Вчера получил сообщение, что ЗНО назначен на 01.06. Билет поменять нет возможности. Имею ли я право участвовать в дополнительной сессии?

Виктория Шпаченко
Чи можна зайти на сторінку 2016 року? 

Скажіть будь -ласка чи можна зайти на сторінку учасника 2016 року щоб подивитись ,та роздрукувати результат проходження ,для вступу до навчального закладу ???

Katherine
Нужно ли сдавать ЗНО для поступления на магистратуру студентам ХДАДМ в 2018 году? 

добрый день. 1.нужно ли сдавать ЗНО по иностранному языку студентам Харьковской академии дизайна и искусств для поступления на магистратуру в этом (2018) году? 2.если предоставить сертификат FCE, влияет ли это на результат экзамена по иностранному языку? 3. до какого числа и каким образом нужно предоставить сертификат FCE, если он влияет на результат экзаменов?

Madlena Rekhviashvili
Не приходить відповідь ЗНО. 

Не маю можливість перевірити стан опрацювання документів, не приходить відповідь ЗНО, що я маю робити?