Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Юлия Михайлова
Аудирование по английскому языку ЗНО 

Добрый день, не могли бы вы подсказать, куда жаловаться насчёт плохого качества записи аудирования. Дело в том, что на украинском качество было хорошее, а когда начались задания - у нас шипело, заедало даже иногда. Не хотелось бы, чтобы какие-то 16 вопросов помешали мне поступить. Спасибо

Anastasia Ponomareva
Где обещанные два уровня по английскому??? 

На сайте писали, что будет два уровня по ЗНО, английский язык, B1, B2. А что же на самом деле???? Один уровень для всех! Зачем писать одно, а делать по-другому???

Марина
Аудіювання на ЗНО з англійської мови 

Доброго дня! Хотілося б висловити свою думку щодо якості звуку на аудіюванні з англійської мови!!!! Запис включили тихо, перший текст моя дитина не почула зовсім на останній парті на 15 місці. Тестування проходило у кабінеті фізики чи то хімії, кабінет неймовірно великий , звук дуже розсіювався по всьому приміщенні.І погано доносився з початку класу від столу викладача, де були розміщені колонки.Я вважаю це неприпустимим. Діти, що сиділи на першій парті і на останній були не в рівних умовах.І це не лише у нашому випадку, дуже багато таких же відгуків у друзів та однокласників моєї дитини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не маєте можливості якісно проводити тестування---- не проводьте зовсім! Чому через неякісний звук моя дитина втратить бали???? Було б непогано, якщо цей лист не залишиться непоміченим Дякую

Роман Чумак
Подскажите, пожалуйста, если я в 2016 году здал ЗНО, могу ли я в 2018 по его результатам поступать в университет? 

Подскажите, пожалуйста, если я в 2016 году сдал ЗНО, могу ли я в 2018 по его результатам поступать в университет? И если я в этом году сдавал ЗНО могу ли я выбирать результаты по которым буду вступать

Валентин Бурець
ЗНО англійська мова 

Як рахувати кількість слів у власному висловлюванні? Рахується все чи артиклі, прийменники пропускаються... Як потрібно рахувати?

Саша Энко
Результаты ЗНО 

Результаты по всем предметам ЗНО приходят сразу в один день или отдельно к каждому предмету и в разные дни?И КУДА придут результаты ЗНО?

Саша Энко
Результати ЗНО 

Коли прийдуть результати по ЗНО?Чи потрібні результати ЗНО для вступу и ВНЗ?

Танюха Соловйова
Чи можна у власному висловленні використати 2 приклади з української літератури? 

В тестовому зошиті з укр мови 2018 року є опис власного висловлення (питання 58) , де чітко не вказано, що не можна використовувати обидва приклади з укр літ. Там вказано: "проілюструйте ваші міркування посиланнями на приклади з худ літ чи інших видів мистецтва, історичними фактами або випадками з життя."

Вероника Романова
Питання 

Думала міняти навчальний заклад і вибрала здавати зно з української мови та літератури, а також історії України, але в підсумку вирішила залишитися і зрозуміла, що історія мені не потрібна. Чи можна просто не прийти на історію?

Iryna Kolohina
Рейтинг школи №3 Львів серед шкіл Львова 

у рейтингу шкіл Львова за результатами ЗНО за 2017 рік немає СШ№3. Яке місце в рейтингу займає ця школа? Дякую

Dashka Buckashka
Чи можна не складати останнє ЗНО 

Добрий день! Якщо я обрала 4 предмети ЗНО (українська мова, історія України, біологія та хімія), з них складаю 3, як ДПА(українська мова, історія України та біологія), чи можу я не складати хімію, і якщо можно, то як це зробити? Треба написати листа чи щось змінити в особистому кабінеті, чи я можу просто не прийти на останній екзамен? Чи вплине це на аттестат, і чи видадуть мені його?

Natalia
Що розуміє законодавство під терміном "персоніфікувати сертифікаційну роботу" 

Що розуміє законодавство під терміном "персоніфікувати сертифікаційну роботу" (під час складання ЗНО)? Де можна прочитати в нормативно-правових актах про те, що саме вважається випадком, коли учасник ЗНО персоніфікував свою роботу?

TheVladSlav
Дуже терміново 

Доброго дня, хотів би дізнатися відповідь на таке питання. Чи буде перевірена робота абітурієнта, якщо він забув позначити номер зошита на бланку відповідей "А"?

Серёжа Романов
текст зно 

здравствуйте, если зно по форме дпа, то какой проходной балл? и как баллы можно посчитать(баллы с украинского языка + украинской литературы )? и еще вопрос, баллы за высказывание идут к проходному баллу?

Николай Майданский
В бланке А , ставил галочки 

Помогите,в бланке А ставил галочки,а нужно хрестики,защитает как думаете ?

Оксана Мандяк
Результат зно Хом'як Юрій Васильович 

Результат зно Хом'як Юрій Васильович

Надя Левченко
Результаты ЗНО приходят на школу в виде 200-бальной шкалы или там просто приходит оценка от 1 до 12? 

Результаты ЗНО приходят на школу в виде 200-бальной шкалы или там просто приходит оценка от 1 до 12?

Тетяна
Коли закінчується навчальний рік для 11 класу 

З 22 травня розпочинається основна сесія ЗНО 2018. Чи повинні учні 11 класу відвідувати уроки після 22 травня?Яка дата останнього дня занять учнів 11 класу?

Irina
Супровід дітей 

Чи повинні вчителі супроводжувати дітей на ЗНО? Чи можуть робити це батьки?

Irina
Супровід дітей 

Чи повинні вчителі супроводжувати дітей? Чи можуть робити це батьки?