Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Юлія Мих
ЗНО після 2 курсу 

Чи потрібно здавати після 2 курсу в коледжі мову і літературу ,чи тільки мову +математика або історія

Tania Feshchak
Предмети 

Які предмети треба здавати на зно 2019?

Ivan
УВАГА! Абітурієнти, будь ласка, прочитайте. 

Всім привіт! Прохання до абітурієнтів пройти дане соціологічне опитування для визначення портеру учнів! Будемо надзвичайно вдячні! Посилання: https://goo.gl/forms/xEsu83rMOsvx4okP2

123
Чи обов’язково здавати зно з математики чи історії на вибір? 

Для вступу за кордон мені не потрібне зно з цих предметів, чи можу я сдати такі предмети: українську мову, англ та географію? Які в мене є варіанти щоб уникнути здачі зно з історії чи математики, якщо мені вони не потрібні для подальшого навчання? Адже для вступу мені потрібен лише атестат і вступні іспити вже у самому вузі за кордоном. Чекаю на вашу допомогу!

MiROSLAV
Апеляція з ЗНО 

Коли можна подати апеляцію і за яких умов? Якщо я вважаю що бал занижений, то я можу подати апеляцію? І ось наприклад якщо в 2019 році я скав ЗНО з мови на 190 балів, але очікував 200, подав апеляцію і на другій сесії склав на 180 балів, то чи зможу я повернути перший результат? чи уже будет 180?

MiROSLAV
Книга для підготовки з ЗНО історії 2019 

Є жовта книга з підготовки до ЗНО з історії укр 2014 року, чи є сенс по ній готовитися до ЗНО 2019 (я знаю що програма на 2019 рік по 2016 році), чи краще вже купити нову книгу за 2019 рік? Бо дивився книгу 2013 року, така ж сама як 2014 року. Чи є в цих книгах різниця? Історія ж не міняється...але програма...

Diana Vitiv
Чи правда що,якщо вчишся у коледжі і здаєш зно то тобі дають зразу 100 балів?? 

Чи правда що,якщо вчишся у коледжі і здаєш зно то тобі дають зразу 100 балів??

Дмитрий Венков
ЗНО в магистратуру 

Здравствуйте! Меня интересует программа ЗНО в магистратуру. Где можно с ней ознакомиться?

MiROSLAV
ЯКІ КНИГИ ВИКОР ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО? 

Порадьте книги для підготовки до ЗНО з укр мови/літ, історі та анг мови. Говорять що з мови найкращі книги це Авраменко, можна тільки читаючи їх скласти ЗНО на високий бал? І чи є сенс готуватися до ЗНО 2019 року книгами до підготовки 2018 року? Чи потрібно саме нові книги?

Юлія Мих
Скільки років дійсне ЗНО? 

Якщо після коледжу поступати в університет,то ЗНО потрібно ще раз здавати,якщо після 2 здано мову і математику?

Александр Щербак
Чи буде обов'язковим ЗНО з математики у 2018-2019 н. р. Якщо ні, то чи відомо у якому році воно буде обов'язковим ? 

Чи буде обов'язковим ЗНО з математики у 2018-2019 н. р. Якщо ні, то чи відомо у якому році воно буде обов'язковим ?

Людмила
зда ЗНО 

Як здавати ЗНО з української мови та історії. якщо викладання в навчальних закладах Одеси ведеться російською?

Дарина Грищенко
Как регистрироваться на зно студенту который будет отступать на магистратуру 

Подскажите пожалуйста, как регистрироваться студенту тот, кто поступает на магистратуру. Студент не юридического факультета. Как и когда это делать?

Алла Левченко
Чи не анулює результати ЗНО 2018 з математики перездача в 2019? 

Син, студент коледжу, у 2019 році планує вступати до вишу на іншу спеціальність.У 2018 році спробував здати ЗНО з математики, отримав досить високий бал. Готувався сам, тож є надія, що після індивідуальних занять здасть ще краще, але екзамен це ще певною мірою і удача. Якщо результат його не задовольнить, чи можна буде вибрати сертифікат з кращим результатом, наприклад не за 2019, а за 2018?

Наталія
Розклад ЗНО 2019 

Прошу повідомити, коли буде розклад ЗНО на 2019. Дякую.

MiROSLAV
Можно ли пересдать зно в слудующем году, если не устраивают результаты? 

В этом году сдавал ЗНО (119,109,135). Результат не устраивает, хочу пересдать примерно на (160,160,160), что бы попасть на бюджет. Так вот, можно ли в в следующем году (2019) снова зарегистрироваться на ЗНО и пересдать его? А то на разных сайтах пишут, что если не понравился результат то только апеляция (а ее уже поздно подавать), в другом сайте пишут, что в след году можно. Кто знает, можно ли пересдать снова? Можно ли иметь сразу два сертификата ЗНО?

Антон
Чи обов'язково складати зно з математики у 2019 році? Чи обов'язково складати зно з математики у 2019 році? 

Чи обов'язково складати зно з математики у 2019 році? Чи обов'язково складати зно з математики у 2019 році? Я вчуся на другому курсі коледжу на спеціальності менеджмент. Організація виробництва. Чи обов'язково складати у 2019 році зно з математики, чи тільки з української мови. Мені написали ,що математику не обов'язково здавати ,але в коледжі кажуть що обов'язково.Чи можу я вибрати ІСТОІЮ України??????

Валерия Мяскивская
Повторне складання ЗНО 

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка,якщо я хочу повторно скласти ЗНО, зараз навчаюсь на бюджеті, на першому курсі. Чи зможу я ще раз вступити на бюджет? Дійсне ЗНО 2018 року у 2019 році, тому я зможу вибрати кращий результат?

Алла Мацьоха
Зно з математики. 

Чи правда що діти у 2020 році в обовязковому порядку мають здавати ЗНО з математики, якщо навіть це в їх плани не входить.

marinan26
Потрібно дати можливість дітям обирати 

Є діти які розуміють математику фізику, є такі що розуміють англійську, є такі в яких дар до історії. Всі різні. Чому ви лишаєте дітей вибору. Це не обов’язковий предмет, це ви так вирішили. Ви просто хочете ускладнити життя дітям. Дайте вибір дітям!! Відмініть зно з.математики як обов’язковий