Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Вопросы
Леонід
Повторна сдача ЗНО 

Чи є можливість повторно здати ЗНО у 2020-му, якщо рузультати за 2019-ий не влаштовують?

Вова
Повторне складення ЗНО і використання результатів попереднього року 

В 2018 я складав ЗНО з 3 преметів. У цьому році планую скласти ЗНО з математики( так як в минулому цього не зробив ). Для того, щоб при вступі використати результати укр мови і іноземної 2018 року і математику , яку складатиму цього року, на ЗНО 2019 з математики потрібно реєструватися з того ж кабінету, з якого було зареєстрован но ЗНО 2018?

Вова
Повторне складення ЗНО і використання результатів попереднього року 

В 2018 я складав ЗНО з 3 преметів. У цьому році планую скласти ЗНО з математики( так як в минулому цього не зробив ). Для того, щоб при вступі використати результати укр мови і іноземної 2018 року і математику , яку складатиму цього року, на ЗНО 2019 з математики потрібно реєструватися з того ж кабінету, з якого було зареєстрован но ЗНО 2018?

Кристина
ЗНО 2017 

Якi ЗНО дiйснi у 2019 роцi? Можу я поступали с ЗНО 2017 року у 2019?

Андрей Самурай
Що робити? 

Шо мені робити якщо я зареєстрований на пробне ЗНО і ЗНО звичайне, якщо втратив паспорт. А дата видачі нового паспорта припадає на 7 червня

Anastasia Menshova
Нужно ли сдавать зно для поступления Университет иностранных языков имени Самуэля Богумила Линде? 

Здравствуйте, заинтересовал такой вопрос насчет сдачи зно. Нужно ли сдавать зно для Университета иностранных языков им. Самуила Богумила Линде в Познани? На официальном сайте ничего про зно не было написано, но хотелось бы узнать точный ответ. Заранее спасибо!

Marta
Чи усі ВНЗ приймать сертифікати за 2017 рік? 

Є така інформація, що деякі кафедри в університетах не хочуть приймати сертифікати за минулі роки, але наразі прописано, що вони б мали їх приймати за 2017 та 2018 роки. Я хочу пробувати поступати на кафедру архітектури і маю сертифікат за 2017 рік, але найголовніше це творчий конкурс. Можливо хтось знає більше інформації про це? Буду вдячна за відповідь.

Gamer
Вимагання коштів 

Доброго дня! Моє питання, як тільки заселився в гуртожиток, до мене в кімнату почали заходити різні люди (старшокурсники здається) і вимагати гроші для "нужд" гуртожитку. Було дваа випадки, в першому вимагали підпис і гроші а в другому просто зайшов якийсь "дядько" сказав "здавай гроші на душов, ти ж мов тепер теж нею будуш користуватися". Чи це правомірно? Чому я маю давати їм гроші, якщо я вже офіційно оплатив гуртожиток за пів року? Що мені робити в такій ситуації якщо до мене зайдуть такі "старшокурсники" знову? Йти до ректора? Допоможіть. А якщо я буду ігнорувати їх і вони нанесуть мені фізичну шкоду?

Lera
Можно ли в регистрационной карте указать адрес учебного заведения для получения официальной кореспонденции 

При заполнении регистрационной карты можно ли указать адрес учебного заведения для получения официальной кореспонденции

Вікторія
ЗНО с инвалидностью. ЗНО без ДПА 

1. Я не сдавала ДПА по состоянию здоровья, смогу ли сдать ЗНО и поступить?(так же мне надо специальные условия, я на инвалидной коляске). Если смогу, то какой документ мне надо будет отправить вместе со всеми в УЦОЯО? Я где-то прочитала что если я не сдавала ДПА, то не смогу сдать ЗНО, поэтому возник такой вопрос. 2. И ещё один вопрос, можно ли мне не сдавать ЗНО если у меня Несовершенный остеогенез?(его я в списке не видела). Если я могу не сдавать ЗНО, то к кому мне обратиться за специальной справкой и кому мне ее потом отдавать? Спасибо за ответ.

natala
Про результати ЗНО по району. 

Директор звинувачує вчителя у поганих результатах зно з предмету. Вчитель звернулась до РВО з проханням надати порівнялний аналіз ЗНО З ПРЕДМЕТУ ПО ШКОЛАХ району . Сказали самі здобувайте на сайті. Але вхід на сайт та сторинки шкіл по логіну та паролю . Вчитель не може знати всі логини та паролі. Як можна дізнатися про результати інших шкіл та порівняти роботу вчителів з предмету. Хто має право сласти таку довідку ?

natala
Про вибір учнями історії або математики для ЗНО. 

Директор школи примусила написати заяви учнями про вибір ЗНО з математики всім класом. Для вступу математика необхідна лише 4-ом учням з 15. Провели процедуру розмови з учнями без участі батьків та вчителя математики. Директор викладає історію . Як можно провести процедуру правильно з врахуванням інтересів учнів та школи.

Оксана Снигур
Зно для магістрів за спеціальністю Програмна інженерія 2019 

Скажіть будь ласка, за якою програмою буде проводитися ЗНО з англійської мови для магістрів за спеціальністю Програмна інженерія у 2019 році? Чи воно відрізнятиметься від ЗНО з других спеціальностей?

Юлiя Соколова
Могу ли я зарегистрироваться на магистратуру по месту жительства? 

Как влияет прописка при регистрации на зно для магистров? Я могу зарегистрироваться и пройти зно в области фактического места проживания, а не прописки?

Mary
Чи потрібно перебити фото для ЗНО якщо є певна зміна в зовнішності? 

Чи буде проблемою зміна зовнішності на ЗНО? Мається на увазі що на фотографіях для ЗНО у мене певний колір волосся. Чи можна змінити колір і чи доведеться переробляти фото?

Света Быцай
звільнення від дпа 

чи можливе звільнення від дпа за станом здоров'я для учня 11 класу? чи впливає звільнення від дпа на вступ до вишу?

Nani
Чи має право випускник складати ЗНО з трьох предметів і один з яких в форматі ДПА? 

Я маю на увазі чи можна скласти ЗНО з двух предметів в форматі ЗНО,а один в форматі ДПА?

palma3
Чи можу я з сертифікатом ЗНО 2018 вступати в університет у 2019 році? 

Наскільки я знаю, результати ЗНО 2018 дійсні 1 рік. Але тут https://ru.osvita.ua/vnz/consultations/faq/58967/ написано, що можна результати різних років, в тому числі і 2018 року, використати для вступу. Я буду ще раз вступати у цьому році, хоч я зараз вчуся вже на 1 курсі. Питання, мені треба ще раз здавати ЗНО чи підійдуть результати за 2018 рік?

Adamsr
допуск до ЗНО для учня, що має статус "постійне проживання за кордоном" 

Як врегульоване питання про доступ до ЗНО для учня, який зареєструвався, але виїхав на постійне місце проживання за кордон? Важливо отримати український атестат, але учень вже буде відрахований з навчального закладу у зв'язку з виїздом. Ми розглядаємо приїзд в Україну на період екзаменів, якщо це можливо в принципі. Який орган може відповісти по суті? (ми не обговорюємо питання із серії - нехай здасть, а потім виїжджає)