Osvita.ua Вопросы ЗНО Чи можна самостійно обирати іноземну мову при складанні ЗНО?
Вопрос и ответы на него

Чи можна самостійно обирати іноземну мову при складанні ЗНО?

Катерина Терлецька
Чи можу я здавати іспанську мову на ЗНО,якщо в школі де я навчаюся є тільки англійська?

Александра Лik
Звісно можете, предмети ЗНО не залежать від предметів у школі.

Катерина Терлецька
Дуже дякую.

Нанана
Невже це так?я вже неоднаразово запитувала чи можу здавати інострану мову(не англійську) якщо у школі вивчають англійську і меня всі відповідала ,що таке є неможливим.

aladdin85
Взагалі так. Яке має відношення ЗНО до предметів, які викладаються у школі?
Дайте посилання на відповіді, які кажуть, що таке є неможливим, треба подивитись.

Нанана
ось

Нанана
а до кого взагалі можливо звернутися з таким питанням,щоб отримати кваліфіковану відповідь?

Вилен
http://osvita.ua/questions/school/certification/3762/
У цьому посиланні мова йде про ДПА, а ви запитуєте про ЗНО. І в першому, і в другому випадках відповіді правильні.

Таргани можуть жити і без голови, проте в голові їм комфортніше.

aladdin85
До "Нанана":
Україна є правовою державою.
В Україні визнається і діє принцип верховенства права. (ч.1 ст. 8 Конституції).
І належить Україна до країн з романо-германської правовою сім'єю, це означає, що найголовнішим джерелом права є нормативно-правовий акт, зафіксований у встановленому законодавством порядку. Саме там слід шукати відповіді на запитання (на 90 відсотків запитань, які тут лунають, є відповідь у різних наказах, постановах та законах). І якби Ви уважно шукали, то побачили б таке:
« Провести в 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання...однієї з іноземних мов (за вибором)» (Наказ № 943 від 23.08.2012 «Про ЗНО-2013»).
Іншим джерелом кваліфікованих відповідей є офіційні веб-сайти, на яких можна побачити відповіді на 9/10 тих 10 відсотків запитань, які залишились. І якби Ви пошукали, то знайшли б:
«http://testportal.gov.ua/questions/view/?p2=4565». Перейдіть за посиланням самостійно.

aladdin85
До "Вилен":
Проблема, мабуть, у тому, що у тому запитанні за посиланням у шапці питання про ДПА, а у тексті про ЗНО, а у Вас відповідь одна, тому вона і вирішила, що на обидва запитання відповідь "ні", відповідно, ЗНО таким чином складати також не можна.

Вилен
Аха, так і вийшло: можна ще десять запитать в одно записати.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Osvita.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!