Вопрос и ответы на него

Яким документом регламентується обов'язковість проходження ЗНО з української мови та літератури?

Наташа Уварова
Доброго дня! Якщо учень-випускник 11 класу 2015 року не з'явився на ЗНО з української мови та літератури (на основну та додаткову сесії(якщо вона буде)), що він отримає у атестаті за ДПА з української мови?
Яким документом регламентується обов'язковість проходження ЗНО з української мови та літератури для всіх випускників (щоб отримати оцінку за ДПА в атестат?(Я не бажаю вступати до вищого навчального закладу. ))

DOCENT
Наказ МОН № 1120 від 01.10.14 року

2. Встановити, що в 2015 році:
4) результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (базовий рівень - українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для ВСІХ випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Сергей
А що ствиться в додаток до атестату, якщо учень не з'являється на ДПА, який проводився у школі? Просто буде вважатися, що Ви не пройшли повний курс начання у школі і отриаєте замість атестату довідку про неповну загальну середню освіту. А наказ про проведення ДПА у формі ЗНО буде видаватися керівництвом кожного загальноосвітнього навчального закладу. так само, як раніше видавався звичайний наказ про ДПА

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!