Вопрос и ответы на него

Чи можу я не складати ЗНО?

Mari009
чи можу я не складати ЗНО, якщо я будуЇхати на навчання в іншу країну?тобто мені треба здати тільки загальний тест ДПА у формі ЗНО для того ,щоб мені видали атестат і більше предметів з ЗНО не складати?чи можливо це? і як тоді мені реєструватися.тільки на один предмет?чи на тест з українськой реєстрація не потрібна ?

DOCENT
Оскільки ДПА з української мови в 2015 році буде проводитися у форматі ЗНО, то для отримання атестату, його доведеться складати.
Щодо інших предметів - то це повністю Ваш вільний вибір.
ЗНО є обов'язковим лише при вступі на навчання на 1 курс до ВНЗ України

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

4. Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!