Osvita.ua Вопросы ЗНО Чи скасують мою роботу з англійської мови?
Вопрос и ответы на него

Чи скасують мою роботу з англійської мови?

Женя Воронін
Якщо я вказав при написанні листа (ЗНО, англ, 2014) у бланк Б ім'я (не своє!!!), чи зарахують роботу?

DOCENT
Якщо Ви написали НЕ СВОЄ ім'я, то неможна вважати, що ви порушили п.18 розділу VI.
Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році:

"VI. Проведення зовнішнього оцінювання

18. Кожен абітурієнт забезпечується тестовим зошитом, бланком відповідей типу А та бланком відповідей типу Б (використовується лише в тестах з української мови і літератури, російської та іноземних мов).
Бланки відповідей абітурієнта кодуються в його присутності спеціальними наліпками зі штрих-кодами та НЕ ПОВИННІ МІСТИТИ ІНШИХ ОЗНАК ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ."

І не надали ознак персоналізації.

А отже і підстав скасовувати результат немає

Аватар
   Приказ МОНмолодьспорт №01 от 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Добавить еще ссылку...
Осталось 1500 символов. «Правила» комментирования

Поделиться:

Внимание! Раздел меняет адрес!

На сайте создана новая современная платформа для вопросов.

Для того чтобы задать вопрос, перейдите по ссылке:

forum.osvita.ua

Чтобы получать первым
все новости от «Osvita.ua»
в Facebook — нажмите «Нравится»

Освіта.ua

Спасибо,
не показывайте мне это!